Port Łódź Junior

Sierpień w Porcie Łódź Junior

1 – 6 sierpnia
Na pokład marsz!


Łap żagle, stawiaj maszt! Przygotowaliście się już na prawdziwą morską żeglugę? U nas zakręcone zawody w skręcaniu liny, wspinaniu się na orle gniazdo i nauka morskich piosenek. Każdy będzie mógł skonstruować własny statek. Ahoj, przygodo!

7 – 13 sierpnia
Smok na zamku


W zamku zamieszkał groźny smok Teodor. Szukamy odważnych rycerzy gotowych na  szaloną wyprawę. Po drodze czekają na Was różne przeszkody i zwariowane konkurencje – przeprawa przez las, a także poszukiwanie Miecza Mocy i Siły. A może smok okaże się jednak całkiem sympatyczny? Sprawdźcie sami!

14 – 20 sierpnia
Picasso Junior


W tym tygodniu sprawdzimy Wasze ukryte zdolności. Udowodnimy, że w każdym drzemią pokłady kreatywności i pomożemy Wam stworzyć prawdziwe kolorowe arcydzieła sztuki! Na koniec przygotujemy wspólną wystawę. Gotowi na zostanie artystami? To pędzle w dłoń!

21 – 27 sierpnia
Cyrkowe figle


Któż nie lubi chodzenia na szczudłach, żonglowania maczugami i podrzucania obręczy? Zamieniamy plac zabaw w kolorowy cyrk! Każdy będzie miał szansę spróbować swoich sił w zwariowanych konkurencjach. Gotowi na cyrkową zabawę? Zapraszamy!

28 – 31 sierpnia
Z nami Ci się ulepi!


Ostatni tydzień wakacji przed nami. Niedługo czekają na Was nowe przedszkolne i szkolne wyzwania. W tym tygodniu bawimy się różnego rodzaju masami plastycznymi i ciastolinami. Pomożemy Wam stworzyć kolorowego glutka, którego możecie zabrać na szkolną przerwę!