Port Łódź Junior

Grudzień w Porcie Łódź Junior

1 – 3 grudnia
Balonowy weekend


Zapraszamy Was na weekend pełen kolorowych balonów w przeróżnych kształtach i kolorach. Będziecie mogli wziąć udział w szalonych konkursach i zabawach. Czeka na was wyścig z balonem, bitwa balonowa i kolorowe balonowe tańce. Gotowi na balonowy zawrót głowy? Przyjdźcie koniecznie!

4 – 10 grudnia
Mikołajkowa frajda


Hop hop hop! Nastał długo wyczekiwany przez naszych milusińskich czas mikołajkowych zabawy i prezentów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zwariowane konkurencje. Będziecie mogli sprawdzić się w konkursie rzutu do worka, zorganizujemy poszukiwania czapki Mikołaja oraz urządzimy pościg za Rudolfem.

11 – 17 grudnia
Ozdabiaj z nami!


Lubicie świąteczny nastrój? My też! Junior również przygotowuje się do świąt. Wieszamy dekoracje, kolorowe światełka i girlandy. Nie zabraknie także wielkiej zielonej choinki! Przygotujemy dużo kolorowych ozdób i łańcuchów. Chcesz stworzyć świąteczną dekorację do swojego pokoju? Chętnie Ci w tym pomożemy!

18 – 24 grudnia
Czas na prezenty


Święta coraz bliżej! Pod bajecznie ozdobioną choinką brakuje tylko kolorowych prezentów. Wymaga to nie lada sztuki. Nie martwcie się, pomożemy Wam zamienić się w Elfy i wspólnymi siłami ozdobimy każdy prezent. Ponadto przygotowaliśmy świąteczne konkurencje w towarzystwie czerwononosego Rudolfa. Nie możecie tego przegapić!

25 – 31 grudnia
Sylwestrowa imprezka


Przed nami czas na zabawę w ostatnią noc tego roku! Wspólnie nauczymy się kilku zwariowanych kroków, które na pewno przydadzą się podczas tańców. Zorganizowaliśmy konkurs na najlepszą sylwestrową maskę. Będziecie mogli sprawdzić swoich sił w zabawie karaoke. Gotowi na przywitanie nowego roku? Zapraszamy!