Port Łódź Junior

Kwiecień w Porcie Łódź Junior

1 – 9 kwietnia
Zabawy z Pogodą


Za oknem piękne słońce, ale pamiętajcie – kwiecień, plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata! Zamienimy się w pogodowych obserwatorów i sprawdzimy, jak to z tym kwietniem rzeczywiście jest. Zapraszamy na wiosenną zabawę w łapanie kwiatów. Każdy będzie mógł zrobić meteorologiczny dzienniczek.

10 – 16 kwietnia
Świąteczna frajda


Na placu zaroiło się od kicających szaraków i żółtych kurczaczków. To znak, że zbliżają się ferie wiosenne. Wspólnie poszukamy zaginionych kolorowych jajek. Czekają na Was szalone zabawy i gry z nagrodami. Pomożemy Wam zrobić kolorową świąteczną dekorację.

17 – 23 kwietnia
Leć z nami!


W tym tygodniu bawimy się powietrzem – będziemy latać, skakać i biegać. Przeniesiemy się w chmury, poszukamy końca tęczy i spróbujemy przekonać się, jak gorące jest słońce! Zapraszamy Was do balonowej gry i konkursów z nagrodami. Wspólnie zrobimy latającego spadochroniarza.

24 – 30 kwietnia
Zdrowo na okrągło


W tym tygodniu obchodzimy Światowy Dzień Śniadania. Czy wiecie, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia? Zorganizujemy owocowo-warzywny konkurs, a także zabawę w toczenie wielkiej cytryny. W naszej juniorowej kuchni będzie można przyrządzić przepyszne przekąski na zdrowy poranek. Na wszystkich poszukiwaczy witamin czekają nagrody!