Port Łódź Junior

Styczeń w Port Łódź Junior


2-8 stycznia
Zimowe zabawy


Nareszcie nastała prawdziwa zima. To dobra okazja do zimowych zabaw i harców. Bitwa na śnieżki, rzut śnieżką do celu a może jazda na sankach? To wszystko czeka was w tym tygodniu. Każdy chętny będzie mógł wykonać zimową ozdobę do swojego pokoju. 

9-15 stycznia
Karnawałowy zawrót głowy


Port Łódź Junior rozkręca szaloną imprezkę. 
Zapraszamy wszystkie dzieciaki do udziału w zabawach organizowanych przez cały tydzień. W programie: Konkursy Taneczne, Przebieranki, zagadki, zabawy i wiele wiele innych atrakcji przygotowanych przez naszych animatorów. Każdemu, kto nas odwiedzi pomożemy wykonać maskę na bal karnawałowy. 

Zimowe przygody z PORT ŁÓDŹ JUNIOR - program ferii


W trakcie ferii czekamy na was z podwójną mocą do zabaw i fantastycznych przeżyć.
Każdy dzień tygodnia to kolejne przygody, których już nie możemy się doczekać.
Odwiedzajcie nas, bawcie się razem z nami i wygrywajcie wspaniałe nagrody!


PONIEDZIAŁKOWE konstrukcje


Klocki, patyczki, kubeczki, kartony to tylko niektóre materiały z których powstawać mogą fantastyczne konstrukcje. W każdy poniedziałek zapraszamy was do stworzenia swoich niesamowitych budowli.

Kulinarne WTORKI

W każdy wtorek otwieramy dla was naszą Juniorową kuchnię, w której znajdują się tylko zdrowe przekąski. Zapraszamy na kulinarne warsztaty oraz owocowo-warzywne konkursy. Będzie też mogli wykonać spersonalizowany kubek.

ŚRODY z kinetyką

Dzieciaki piasek kinetyczny już gotowy do wspaniałej zabawy. Czy wiecie jak sobie z nim poradzić? Nie martwcie się – wszystko wam pokażemy. To fantastyczna zabawa dla małych i dużych dzieciaków. Zapraszamy!

Kosmiczne CZWARTKI

Każdy czwartek to wyprawa w nieznaną przestrzeń. Wybierzcie się z nam na tę niesamowitą wyprawę. Będziemy wspólnie szukać świecących gwiazdek a także bliżej przyglądać się temu co kryje kosmos. Każdy kto na odwiedzi otrzyma świecący gadżet.

Foto PIĄTKI


Zdjęcia, ramki i super wspomnienia. Nad tym pracujemy w każdy Piątek. Co zrobić, żeby zdjęcie z przyjaciółmi nie było nudne? Tego dowiecie się odwiedzając nas podczas Foto Piątku.

Imprezowe SOBOTY i NIEDZIELE


Karnawał w pełni i Port Łódź Junior o tym pamięta. Stroimy się w śmieszne kostiumy, włączamy muzykę i rozkręcamy prawdziwą imprezkę na którą zapraszamy wszystkich chętnych w każdą sobotę i niedzielę.