Port Łódź Junior

Luty w Port Łódź Junior


1 – 5 lutego
Zimowa pobudka

Skończyły się ferie? Nie u nas! Zaplanowaliśmy ich dodatkowy tydzień! Przyjdźcie do nas, a pomożemy Wam zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Czekają  na Was gry i zabawy, w których sprawdzicie swoją szybkość i spostrzegawczość. Przygotowaliśmy także konkursy z super gadżetami!

6 – 12 lutego
Zbuduj z nami karmnik


Zawitała do nas sroga zima. Skrzypi pod nogami, mrozi uszy... Zapraszamy do Portu Łódź Junior wszystkich sympatyków zimy! Każdy z Was będzie mógł wziąć udział w ptasim teleturnieju i spróbować swoich sił w szalonych konkurencjach. Wspólnie zrobimy kolorowe karmniki dla ptaków, które będziecie mogli zamontować na balkonie, parapecie albo w ogródku!

13 – 19 lutego
Walentynkowe szaleństwo


W tym tygodniu zapowiadamy jeszcze więcej uśmiechów, zabawy i serdeczności. Tak, walentynkowe szaleństwo opanowało nasz plac zabaw! Stoczymy serduszkową bitwę i wyruszymy na poszukiwanie Stworka Amorka. Będziecie mieli okazję wziąć udział w walentynkowym konkursie z nagrodami. Wspólnie stworzymy prezent dla Waszych najbliższych.

20 – 28 lutego
Super zabawa z klockami Mega Bloks


Hej dzieciaki! Wiemy, że bardzo chętnie spędzaliście czas w strefie klocków Mega Bloks, dlatego postanowiliśmy, że zagoszczą także u nas - w Porcie Łódź Junior! Będziemy wspólnie tworzyć kolorowe zamki i fortece. Zorganizujemy konkurs na najfajniejszą budowlę, a także sprawdzimy z ilu klocków dacie radę zbudować ogromną wieżę. Zapraszamy - zapewniamy mega frajdę!