Port Łódź Junior

Grudzień w Port Łódź Junior


1 - 11 grudnia
Szalone Mikołajki  


Zapraszamy na fantastyczną zabawę! Specjalnie dla wszystkich odwiedzających nasz plac zabaw, przygotowaliśmy mnóstwo mikołajowych gier. Będziecie mogli sprawdzić się w konkursie rzutu do czapki, zorganizujemy poszukiwania wymarzonych prezentów oraz urządzimy pościg za zaprzęgiem Świętego Mikołaja.

Ponadto mamy dla Was fantastyczną atrakcję:
Roztańczone Mikołajki z Lilla House w Port Łódź Junior 3 – 6 grudnia

W tych dniach profesjonalni instruktorzy poprowadzą dla Was warsztaty z rożnych technik tanecznych:
- 14.00 - 14.30 Hip-Hop
- 15.00 - 15:30 Taniec nowoczesny
- 16.00 - 16.30 Funky Mix
Na wszystkich uczestników czekają dyplomy. Nie może Was zabraknąć!

12 – 18 grudnia
Święta tuż tuż! 


Cały Junior przygotowuje się do Świąt! Wieszamy girlandy, światełka i przygotowujemy ozdoby. Stroimy też piękną choinkę. A czy Wy udekorowaliście już swój pokój? Nie martwcie się! My Wam pomożemy. Wspólnie zrobimy kolorową ozdobę i podpowiemy Wam jak stworzyć świąteczny nastrój w całym domu. 

19 – 25 grudnia
Świąteczne elfy 

W tym tygodniu każdy będzie mógł zamienić się w mikołajowego pomocnika. Elfy zorganizują szalone zabawy! Czekają skoki w worku, śnieżna gra w piłkę i mikołajowe zgadywanki. W towarzystwie reniferów wyruszymy na wyprawę do krainy Świętego Mikołaja. Wszystkim elfom pomożemy wykonać śmieszne upominki.

26 – 31 grudnia 
Sylwestrowa frajda 


Zapraszamy na wspólne przygotowania do ostatniej nocy w tym roku. Niezbędne są błyszczące ozdoby i zwariowane nakrycia głowy! Przyda się też kilka szalonych tanecznych kroków. Przygotowaliśmy konkurs w łapaniu baniek oraz zabawę przy kuli dyskotekowej. Nie zabraknie też wesołego karaoke. Gotowi na przywitanie nowego roku? Zapraszamy!