Port Łódź Junior

Maj w Juniorze!

1 – 8 maja 

Juniorowe ranczo

W tym tygodniu zamieniamy plac zabaw w prawdziwy dziki zachód. Wkładajcie kapelusze i ruszajcie na nasze ranczo. Czekają na Was liczne konkursy - nauka kręcenia lassem, ujeżdżanie konia, rzut podkową do celu, a także kaktusowy labirynt. Wspólnie wykonamy kowbojski gadżet.

9 – 15 maja

Kosmiczna podróż

Cóż to za dziwne odgłosy? Słychać piski i szepty... Chyba odwiedzili nas przybysze z innej planety! Poznajcie Ufoludka Kosmyka, który zabierze Was w gwiezdną podróż. Weźmiecie udział w szalonych zabawach, a także poszukamy złotej gwiazdki, którą zgubił nasz gość. Zapraszamy – pomożemy Wam zrobić własny statek kosmiczny!

16 – 22 maja

Zostań gwiazdą!

Macie ochotę na zabawę na dużym ekranie? Każdy będzie miał szansę sprawdzić się w roli aktora, tancerza, a nawet piosenkarza. Nauczymy się kroków tanecznych i przeprowadzimy konkurs na szalone wygibasy. Junior czeka na wszystkich odważnych! Po artystycznych wyzwaniach stworzycie gwiazdorski gadżet.

23 – 31 maja

Kochamy mamy

Wspólne gry i wygłupy, spacery, wyprawy na plac zabaw, wycieczki rowerowe oraz zabawy plastyczne - a wy co najbardziej lubicie robić z mamą? W Port Łódź Junior będziecie mogli wykonać dla nich wesoły upominek. Przygotowaliśmy również konkursy z nagrodami. Nie możecie tego przegapić!