Port Łódź Junior

Październik w Porcie Łódź Junior

1-8 października
Hej ho do lasu by się szło


W tym tygodniu zapraszamy wszystkich wielbicieli lasu na plac zabaw Junior. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo gier i konkursów. Będziemy szukać złotych liści, uczyć się skoków od zająca a także pójdziemy tropem tajemniczych śladów. Ponadto pomożemy Wam wykonać kolorowego grzybka.

9-15 października
Święto nauczyciela


Hej dzieciaki! Na pewno każde z Was ma swojego ulubionego nauczyciela w szkole albo w przedszkolu. Takiego, z którym można porozmawiać, pośmiać się, a nawet powygłupiać! Przyjdźcie do nas, a wspólnie wykonamy upominek, który będziecie mogli mu podarować. 

16-22 października
Raz, dwa, trzy...odlot!

 
Ten hałas, który słyszycie to nic innego jak odgłos silnika naszej najnowszej rakiety Junior17. Będziemy odkrywać planety, szukać gwiazdki z nieba i poznamy szalonego przybysza z innej galaktyki. Gotowi na odlotową zabawę? Wskakujcie na pokład!

23-31 października
Juniorowe strachy


W tygodniu będzie straaaaaasznie fajnie! Zapraszamy do naszej krainy pełnej kolorowych dyń, ukrytych nietoperzy i śmiesznych duszków. Będziemy szaleć i brać udział w super konkursach z nagrodami. Pokażemy Wam że strach i śmiech idą w parze! Wspólnie zrobimy halloweenową ozdobę.