Port Łódź Junior

Październik pełen wrażeń w Port Łódź Junior

1 – 9 października
Dzień chłopaka na okrągło


Istne szaleństwo! Tylko w Juniorze Dzień Chłopaka będzie trwał jeszcze przez cały tydzień! Zaplanowaliśmy zabawy i konkursy, w których sprawdzimy Waszą szybkość, zwinność i odwagę. Lubicie zwariowane konkurencje? Zapraszamy! Wspólnie zrobimy prezent dla wszystkich chłopaków – tatom, wujkom i dziadkom na pewno też się spodoba!

10 – 16 października
Jesienna frajda


W tym tygodniu plac zabaw zabarwi się na żółto, pomarańczowo i czerwono. Razem z Jeżem Stefanem będziemy rozwiązywać zagadki i udamy się na poszukiwania jesiennych skarbów. Wspólnie urządzimy szaloną bitwę na liście! Ponadto pomożemy Wam zrobić jesienną dekorację.

17 – 23 października
Kolorowe melodie


Zapraszamy wszystkich miłośników wesołej zabawy! Przygotowaliśmy szereg muzycznych niespodzianek. Założymy Juniorowy zespół, w którym każdy będzie mógł zagrać. Na odważniaków czeka zwariowany konkurs talentów. Wspólnie zrobimy kolorowy gadżet.

24 – 30 października
Straszne historie


Dynie, nietoperze, pająki, a nawet duchy! Wszystko to czeka na Was podczas tygodnia halloweenowej zabawy. Nie martwcie się, nasi goście są bardzo przyjaźni! Spróbujemy rozwiązać strasznie śmieszny guiz i urządzimy konkurs na najfajniejszą mumię. Na koniec wykonamy coś w sam raz na halloweenową imprezkę!

31 października
Straaaaaszna imprezka w Port Łódź Junior


Tylko dzisiaj duchy, czarownice, nietoperze, upiory, dynie – oni wszyscy potupują w rytm dziwnej muzyki i nie mogą doczekać się waszej wizyty. 
Port Łódź Junior zaprasza do wzięcia udziału w Straaaasznej imprezie, która zdarza się tylko raz w roku. 
W programie: dziwaczne konkursy z nagrodami, tańce-połamańce a także konkurs na najstraszniejsze przebranie.
Imprezka trwa przez cały dzień – możesz do nas dołączyć, kiedy chcesz.

UWAGA! 31 października zapraszamy od 10:00!