Port Łódź Junior

Lipiec pełen wrażeń w Port Łódź Junior

1 – 10 lipca
Piłkarskie emocje na okrągło


W Port Łódź Junior również można odczuć piłkarskie szaleństwo! Razem przygotujemy się do kibicowania swoim ulubionym drużynom. Przydadzą nam się piłkarskie czapeczki i trąbki. Nauczymy się także robić meksykańską falę. A na koniec rozegramy finał Euro 2016 na własnym boisku! Kto gotowy na strzelanie goli? Zapraszamy!

11 – 17 lipca
Wodne wariacje na jednej nodze


W tym tygodniu wybieramy się nad wodę, by w towarzystwie jej mieszkańców świetnie się bawić. W organizacji gier i konkursów pomogą nam rybki, żaby, a nawet raki. Rozegramy turniej piłki plażowej, zaszalejemy z wodnym makaronem i będziemy rzucać do celu dmuchanym kołem. Pomożemy Wam stworzyć śmieszny gadżet w sam raz na wakacje! 

18 – 24 lipca
Na polanie i łące szaleją zające


I nie tylko! Słychać też piski i śpiewy. To ptaki dogadują miejsc spotkania. Widać też sarny! Pewnie zmierzają w naszą stronę. Razem przygotujemy piknik na zielonej trawce, zagramy w szukanie norek z zającami, a także będziemy łapać kolorowe motyle i poszukamy czterolistnej koniczynki. Wspólnie zrobimy ptasią ozdobę do Twojego pokoju. 

25 – 31 lipca
Podwodna wyprawa dla odważniaków


Nurki pod wodę! Wyruszamy w głąb oceanu na spotkanie z jego mieszkańcami. Czekają na Was nie lada wyzwania. Wyścigi z morskim stworem, konkurs puszczania bąbelków pod wodą, nauka żonglerki od foki, a na deser zwariowana gra oko w oko z rekinem. Każdy będzie mógł wykonać wesołego stworka – towarzysza wakacyjnych podróży!