Port Łódź Junior

Czerwiec w Juniorze!

1 – 5 czerwca


Tęczowy Dzień Dziecka


Zapraszamy wszystkich milusińskich do wspólnej zabawy. Czeka nas trudna wyprawa na koniec tęczy po skarb. Czy wszystkim uda się znaleźć to tajemnicze miejsce? Nie martwcie się jednak, nie zabraknie chmurzastych konkursów, podniebnych zabaw i deszczu nagród.

6 – 12 czerwca


Za kierownicę łap!


Wrrr wrrrr... słychać już dźwięk silników. Rozgrzewamy maszyny, gdyż czeka nas prawdziwy wyścig! Zamienimy się w kierowców samochodów, kapitanów łodzi podwodnych, a nawet pilotów samolotów. Wspólnie zrobimy szalony gadżet na dwóch, czterech, a może i sześciu kółkach!

13 – 19 czerwca


Rycerska wyprawa


W tym tygodniu zasiadamy do okrągłego stołu, by założyć zbroję i wyruszyć na poszukiwanie złego smoka. Nie bójcie się, będzie towarzyszył nam przodek króla Artura. Nauczy nas sztuki rycerskiej, zorganizuje zwariowane pojedynki i pokaże, gdzie mieszkają przyjazne stworki. Gotowi na szaloną wyprawę? Zapraszamy!

20 – 26 czerwca


Weź tatę za rękę

Kto potrafi świetnie zorganizować nam czas? Tak, to tata! Zwariowane wyścigi, szalone eksperymenty, budowanie bazy, rowerowe wyprawy w nieznane – w jego towarzystwie zawsze można się super bawić. Wspólnie wykonamy wesoły upominek dla Waszych kochanych tatusiów. 

27 – 30 czerwca


A może nad morze?

Zaczęły się wakacje i słychać już szum fal. Kto chce się przenieść na piaszczyste plaże, spotkać ośmiornicę albo lwa morskiego? Zapraszamy wszystkich odważnych do Portu Łódź Junior! Przygotowaliśmy wodne konkurencje, a także wakacyjne konkursy z nagrodami. Razem zrobimy szalonego zwierza prosto z morskich głębin.