Port Łódź Junior

Marzec w Porcie Łódź Junior


1 – 5 marca
Planszówkowy zawrót głowy


Zapraszamy wszystkich lubiących wyzwania. Zorganizujemy turniej planszówek, w którym każdy będzie mógł się sprawdzić! Czeka na Was mnóstwo gier, zarówno tych wymagających refleksu i bystrego oka, jak i tych podczas których przyda się spryt i odpowiednia strategia. Jesteś maniakiem rzucania kostką, tasowania kart, a może odkrywania kolejnych plansz? Port Łódź Junior czeka właśnie na Ciebie!

6 – 12 marca
Dzień kobiet


Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla małych i tych trochę większych kobiet. W zamku czekają stroje księżniczek, wróżek, a nawet pszczółek i biedronek. Możecie włożyć koronę i poczuć się jak prawdziwe królewny! Wspólnie zrobimy kolorowe bransoletki. Drodzy chłopcy, nie martwcie się, Wam także pomożemy wykonać upominki dla najbliższych!

13 – 19 marca
Wiosna tuż tuż!


Hura! Nareszcie robi się coraz cieplej. Niedługo zaczną zakwitać kwiaty, drzewa i zrobi się naprawdę zielono. Junior również zrzuca zimowe odzienie. Będziemy tworzyć dekoracje, by na naszym placu zrobiło się naprawdę kolorowo i wesoło! Pokażemy Wam, jak wykonać wiosenną ozdobę, którą będziecie mogli powiesić w swoim pokoju.

20 – 26 marca
Dbamy o Ziemię


Segregowanie śmieci, zakręcanie wody przy myciu zębów, korzystanie z toreb wielorazowego użytku – to tylko niektóre czynności, dzięki którym pomożemy w dbaniu o Ziemię! Przyjdźcie do nas, a podpowiemy Wam, co możecie zrobić, by żyć bardziej ekologicznie. Urządzimy grę terenową z nagrodami i sprawdzimy, ile wiecie o naszej planecie!

27 – 31 marca
Kurtyna w górę!


W tym tygodniu świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru. Jeśli marzycie o zostaniu aktorem, suflerem, scenografem bądź choreografem, to zapraszamy do spróbowania swoich sił. Chcecie być szalonym naukowcem, zwariowaną wiewiórką albo dostojnym księciem? U nas to możliwe – w naszym teatrzyku będziecie mogli wcielić się w wymarzoną rolę! Razem stworzymy kolorową pacynkę.