Port Łódź Junior

Czerwiec w Porcie Łódź Junior

1-3 czerwca
Balonowy Dzień Dziecka


Hej, dzieciaki! U nas wasze święto potrwa aż do soboty – dobrej zabawy nigdy dość! Zadbamy o wasze dobre humory przenosząc was do krainy wiecznego uśmiechu. Spodziewajcie się balonowego szaleństwa, mnóstwa baniek oraz wielu zwariowanych gier i konkursów. Gotowi? Odwiedźcie nas koniecznie!

5-11 czerwca
Stare i nowe gry podwórkowe


Kapsle, ciuciubabka, kółko i krzyżyk czy klasy. To super gry, które z pewnością pamiętają wasi rodzice. W tym tygodniu Junior zamienia się w pole do dużej ilości gier. Życzymy wielu wygranych rozgrywek.

12-18 czerwca
Frajda na czterech kółkach


W tym tygodniu zamienimy plac zabaw w tor wyścigowy. Słychać już warkot silników. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą wyścigówki, a także sprawdzić się jako konstruktor bolidu formuły 1. Zapraszamy wszystkich fanów szybkiej jazdy!

19-25 czerwca
Święto taty

Wspólne wycieczki, gonitwy, budowanie fortec i zwariowane eksperymenty – takie szaleństwa tylko z tatą! Któż nie lubi spędzać czasu z rodzicem? Pomożemy wam podziękować tacie za wspólne zabawy - zrobimy prezent, by każdy z nich poczuł się jak prawdziwy superbohater!

26-30 czerwca
Witamy wakacje!


Tak! To już! Żegnamy szkołę i zaczynamy prawdziwą sielankę. Powitajcie z nami wakacje – zapraszamy na szaloną imprezkę! Wspólnie przygotujemy kolorowe girlandy i kwieciste ozdoby. Czekają na was tańce, karaoke i prawdziwe imprezowe konkursy z nagrodami.