Port Łódź Junior

Wrzesień pełen wrażeń w Port Łódź Junior

1 – 11 września
Na pokład marsz!


Szkoła już nas wita z uśmiechem. Z tej okazji zapraszamy na ostatnią szaloną podróż! Odwiedzimy piracką wioskę - wzniesiemy czarną flagę, zakręcimy sterem i udamy się w nieznane. Zapraszamy wszystkich, którym niestraszne morskie wody i pirackie opowieści! Każdy będzie mógł zrobić kolorową papugę.

12 – 18 września
Budowle małe i duże


W tym tygodniu zamienimy Juniora w plac budowy. Stworzymy wieże i zamki z kubeczków. Z klocków zbudujemy małe miasteczko, a z wielkich bloków prawdziwą bazę, w której każdy będzie mógł się schować! Przydadzą nam się ochronne kaski i zwariowane pomysły!

19 – 25 września
Dzikie zwierzęta


Na placu słychać głośne „Rrrrrooooarrr!!!”. Dzikie zwierzęta zawładnęły małpim  gajem, basenem z kulkami, a nawet zamkiem! Czekają na nas szalone zadania – spacer po lianach, ucieczka przed lwem i wypatrywanie zwierząt na sawannie. Wspólnie zrobimy zwariowanego zwierzaka.

26 – 30 września
Szalone wyścigówki


Przed nami tydzień na czterech kółkach. Przygotowaliśmy tor do jazdy dla najszybszych pojazdów! Na wszystkich bystrzaków czeka konkurs wiedzy o ruchu drogowym i możliwość przejażdżki prawdziwym bolidem Formuły1. Pomożemy wam wykonać motoryzacyjny gadżet.