20 kwiecień - 31 maj, 2017

JYSK w Porcie Łódź

JYSK otwiera nowy sklep w Łodzi!


27 Kwietnia o godzinie 8.00 rano JYSK otworzy nowy sklep w Łodzi, w którym mieszkańcy znajdą wiele inspiracji oraz wspaniałych ofert do swoich domów.

Mieszkańcy Łodzi oraz Pabianic będą mieli teraz dostęp do fantastycznych ofert dzięki otwarciu 204 sklepu skandynawskiej sieci w Polsce.

JYSK od dawna planował otwarcie kolejnego sklepu w Łodzi, szukając odpowiedniej lokalizacji. Centrum Handlowe PORT Łódź jest idealnym punktem do otwarcia kolejnego sklepu Jysk. Dlaczego? Jest to miejsce, gdzie liczba klientów wzrasta z każdy rokiem, a odwiedzający centrum stale poszukują ciekawych rozwiązań do swoich domów i mieszkań w świetnej cenie. JYSK zapewnia takie rozwiązania.

JYSK otworzył swój pierwszy sklep w Polsce w 2000 roku. Dziś istnieją już 203 sklepy , w których klienci mogą znaleźć artykuły wyposażenia wnętrz oraz artykuły dekoracyjne. Jesteśmy specjalistami w Kulturze Snu. Klienci znajdą u nas nie tylko szeroką gamę łóżek, materacy, kołder i poduszek, ale także ogromny wybór pościeli, prześcieradeł czy poduszek dekoracyjnych. W naszym sklepie zawsze można liczyć na pomoc pracowników, którzy z uśmiechem na twarzy doradzą, podpowiedzą jaki artykuł wybrać.
Kierownik sklepu Marcin Kacprzak nie może się doczekać, aby przywitać mieszkańców Łodzi i okolic bogatą ofertą materacy, kołder i poduszek, mebli, mebli ogrodowych a także artykułów do dekoracji wnętrz.

JYSK w Łodzi:

- załoga sklepu liczyć będzie 9 pracowników

- powierzchnia sklepu wynosi 900 m.
- otwarcie sklepu (czwartek) 27 kwietnia 2017 godz. 8.00
- adres sklepu: ul. Pabianicka 245, 93-457 Łódź