23 czerwiec - 1 wrzesień, 2017

Lato na Patio

Zapraszamy do wakacyjnego wypoczynku!


Na Patio naszego Centrum trwają wakacje w pełnej krasie. Na spragnionych odpoczynku czekają tu leżaki, hamaki i kosze plażowe, pozwalające na wygodny relaks i oddanie się słodkiemu lenistwu. Lato na Patio to także atrakcje dla najmłodszych. Specjalnie dla dzieci zorganizowaliśmy wielką piaskownicę, w której do woli można budować zamki i inne ciekawe konstrukcje z piasku. Dodatkowo w kąciku malucha znajduje się tzw. dmuchaniec – marzenie większości dzieci podczas wakacyjnych zabaw.
Na tym nie koniec! W każdy sierpniowy weekend na Patio zostaną zorganizowane tematyczne atrakcje dla maluchów i całych rodzin:

5-6 SIERPNIA LEMONIADA: W ten weekend zapraszamy Was do przygotowania swojej lemoniady. Każdy z Was może napić się jej z niepowtarzalnego kubeczka. Przyjdź na Patio, ozdób swój kubek i przygotuj w nim pyszną mieszankę owocową. 

12-13 SIERPNIA PIASEK KINETYCZNY: Dzieci uwielbiają piasek. Zapraszamy Was do zabawy z niezwykłym piaskiem – Piaskiem Kinetycznym. Uwolnij swoją fantazję i baw się razem z nami w dużej piaskownicy. 

19-20 SIERPNIA FOTO BUDKA: Zdjęcia i kolorowe ramki mogą stać się fantastyczną pamiątką tych wakacji. Przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi, zróbcie sobie zdjęcie i wykonaj z nami fantastyczną ramkę. 

26-27 SIERPNIA KOLOROWE TATUAŻE:
W ten weekend zapraszamy pod nasz namiot, gdzie możecie sprawić sobie wakacyjny tatuaż, który będzie z Wami przez jakiś czas. Puść wodze fantazji i zrób sobie jakiś szalony wzór!

2-3 WRZEŚNIA MAGNESY NA LODÓWKĘ:
Kiedy wakacje się skończą długo będziemy jeszcze pamiętać o wspaniałych przygodach. Magnes na lodówkę to dobry sposób na zebranie w jednym miejscu wszystkich przygód. Zajrzyj pod nasz namiot i zrób swój wakacyjny magnes.

Zapraszamy na Lato na Patio z Portem Łódź!