11 październik - 5 listopad, 2017

WYGRAJ Z NAMI KUCHNIĘ MARZEŃ! CZAS START!

Kuchnia marzeń, w której każdy zrealizuje swoje kulinarne pasje – brzmi wspaniale? A gdyby mogła należeć właśnie do Was? Nic prostszego! Startujemy właśnie z kolejną edycją Wielkiej Loterii Paragonowej, w której wygrać można metamorfozę serca każdego mieszkania, jakie w naszych domach stanowi kuchnia. 

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Aby wziąć udział w loterii zróbcie zakupy w sklepach Portu Łódź w dniach od 16 października do 5 listopada za minimum 50 zł, a następnie pokażcie paragon w jednym z dwóch punktów loteryjnych - w Atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Hostessa sprawdzi paragon i wyda Wam kupon, który trzeba czytelnie wypełnić i wrzucić do urny. Pamiętajmy, że udział w zabawie można brać wielokrotnie, mając jednak na uwadze fakt, że jeden paragon na kwotę 50 zł upoważnia do otrzymania jednego kuponu loteryjnego.

ZAKRĘĆ KOŁEM I WYGRAJ JEDNĄ Z KILKUSET NAGRÓD!

Każdego dnia naszej zabawy będzie można również zdobyć nagrody natychmiastowe. Przy punktach loteryjnych usytuowane zostaną koła fortuny. Po dokonaniu zakupów na kwotę minimum 50 zł i wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego dajmy sobie dodatkową szansę na traf szczęścia i zakręćmy kołem! Na uczestników zabawy czeka ponad 2000 nagród. Są to między innymi: akcesoria kuchenne, torby zakupowe, vouchery do sklepu IKEA i hot dogi. 

WIELKI FINAŁ LOTERII

Na Wielki Finał Loterii zapraszamy 5 listopada o godzinie 17:00 do Atrium. Wtedy to zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma 25 000 zł na metamorfozę kuchni, którą przeprowadzą dekoratorzy IKEA (20 000 zł na meble i sprzęt AGD i 5 000 zł na projekt, usługi transportu i montażu mebli). Wylosujemy także dodatkowe trzy nagrody główne - bony do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 2000 zł, 1000 zł i 500 zł. Pamiętajcie by w dniu finału mieć przy sobie dowód osobisty oraz paragon za zakupy, uprawniający do udziału w Loterii. 

BEZPŁATNE WARSZTATY KULINARNE

To nie koniec atrakcji! Wielkiej Loterii towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty kulinarne, które odbędą się 22 i 29 października. Warsztaty poprowadzą finaliści programu Masterchef - Klaudia Budny i Adam Kozanecki. 

4 listopada niespodziankę dla Klientów przygotowali z kolei kucharze IKEA, którzy tego dnia na oczach gości przygotowywać będą dania kuchni szwedzkiej. Na pokazy zapraszamy w godzinach: 12:45-13:30, 14:15-15:00, 16:15-17:00. 

Natomiast 5 listopada odbędzie się Wielki Finał Loterii, podczas którego szef kuchni – Adam Kozanecki - przygotuje dla Was do degustacji dania w swoim autorskim wykonaniu. Jesteście ciekawi, jakie potrawy zaserwuje?  Zapraszamy na wielki pokaz kulinarny w dzień Finału Loterii od godziny 12:00! Wszelkie informacje na temat warsztatów i wielkiego pokazu sztuki gotowania znajdziecie tutaj TUTAJ

REGULAMIN LOTERII