23 marzec - 30 kwiecień, 2017

Otwarcie showroomu

Pierwszy dom zacumował w Porcie Łódź: Otwarcie nowego showroomu już w ten weekend!


W sobotę 25 marca w Porcie Łódź nastąpi oficjalne otwarcie firmowego stoiska, zaaranżowanego w charakterze showroomu. Przestrzeń, której centralnym punktem jest niewielki dom, będzie miała za zadanie dostarczyć wszelkich informacji na temat innowacyjnych okien i drzwi produkowanych przez firmę Budvar ze Zduńskiej Woli.

Wybór najlepszych rozwiązań dla domu nie jest łatwy. Szczególnie w przypadku materiałów budowlanych i wykończeniowych niewielkie są szanse na to, by zobaczyć, jak dany produkt prezentuje się „na żywo”. Każdy, kto zdecyduje się na zakup okien i drzwi w Porcie Łódź już niebawem nie będzie musiał zmagać się z tego typu problemami. W strefie budowlanej, w sobotę 25 marca, otwarty zostanie bowiem pierwszy oficjalny showroom firmy Budvar, który zachwyci nie tylko bogatą ofertą produktową. Tym, co wyróżnia go od innych punktów firmowych, jest przede wszystkim nietypowa i bardzo nowoczesna forma. W jego centralnej części zbudowany został bowiem niewielki dom, który wykończono z użyciem produktów znajdujących się w ofercie firmy Budvar. Dzięki temu każdy odwiedzający na własne oczy może przekonać się, jak dany model okna prezentować się będzie w rzeczywistości.

- Pomysł stworzenia showroomu w Porcie Łódź, choć narodził się spontanicznie, bardzo szybko stał się dla nas naczelnym projektem. Zależało nam przede wszystkim na tym, by nasi klienci mogli dostrzec w naszych oknach nie tylko solidny i nowoczesny produkt, ale również element, który pozwoli kreować przytulną atmosferę we wnętrzu domu, jak i podnieść estetykę budynku od zewnątrz – mówi Karolina Trzcińska, ekspert firmy Budvar. 

Integralną częścią instalacji znajdującej się w showroomie są przede wszystkim drzwi przesuwne T-Slide, stanowiące innowację na skalę światową. Ponadto odwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się innym flagowym produktom firmy, takim jak stworzone z myślą o budownictwie pasywnym okna T-Passive czy charakteryzujące się ponadprzeciętną termoizolacyjnością okna T-Energy, z trzecią uszczelką w standardzie.

Niewątpliwym atutem showoroomu jest również jego atrakcyjna lokalizacja na mapie Portu Łódź. Umiejscowienie w otoczeniu innych punktów z branży budowlanej pozwoli na zaprezentowanie atutów okien i drzwi grupie odwiedzających, którzy zainteresowani są tematyką budowy i remontu domu. Planowo w showroomie, w wyznaczonych dniach i godzinach, prowadzone będą konsultacje z partnerami handlowymi oraz architektami wnętrz.

Więcej informacji na temat oferty produktowej firmy Budvar znaleźć można na www.budvarcentrum.pl.

Nowy showroom Budvar w Porcie Łódź