27 listopad - 24 grudzień, 2017

Święta w Porcie Łódź!

Wielka parada z Mikołajem i świąteczne pierniki!

ZDJĘCIA Z MIKOŁAJEM

Zapraszamy do naszego Centrum na niezwykłą świąteczną przygodę z Mikołajem! Od 1 do 23 grudnia, w Atrium Portu Łódź, Święty Mikołaj będzie spotykać się z dziećmi codziennie.

Jak wszyscy wiemy, Mikołaj w okresie świątecznym jest bardzo zapracowany, dlatego od poniedziałku do piątku będzie nas odwiedzał w godzinach 16:00 – 19:00, natomiast w weekendy w godzinach 12:00 - 19:00. Każde dziecko otrzyma od niego słodki upominek. Mikołaj nie może doczekać się także wspólnych zdjęć z maluchami, a fotografie w tym roku będą wyjątkowo piękne, dzięki ustawionej specjalnie na tę okazję świetlnej ramce do zdjęć. 


Pamiątkowe zdjęcia ze spotkania są bezpłatne. Zapraszamy!

WIELKA ŚWIĄTECZNA PARADA Z MIKOŁAJEM I ELFAMI

Święty Mikołaj wraz ze swoimi elfami zaplanował dla wszystkich małych i dużych gości Portu Łódź jeszcze jedną niezwykłą atrakcję. Każdego dnia od 1 do 23 grudnia w naszym Centrum będą odbywały się parady przy akompaniamencie pastorałek i świątecznych piosenek. Mikołaj postanowił każdego dnia objechać na swoich saniach cały Port Łódź i zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania! W ciągu tygodnia parady z Mikołajem będą odbywały się od godziny 15:45, a w weekendy o godzinie 12:00 i 15:30. W soboty i niedziele Mikołajowi towarzyszyć też będą artyści, którzy dodatkowo uatrakcyjnią przejażdżkę po Centrum swoimi muzycznymi występami. Święty 


Mikołaj zaprasza do zabawy wszystkie dzieci. Każdy maluch, który weźmie udział w paradzie otrzyma od Mikołaja czapeczkę, order i certyfikat jego świątecznego pomocnika. Zachęcamy małe elfy do udziału w tej niezwykłej zabawie! Będziemy śpiewać, tańczyć i dzielić się z innymi świątecznym nastrojem.

DEKORUJEMY PIERNIKI

Elfy, na prośbę Świętego Mikołaja, zorganizowały z kolei w Atrium świąteczny punkt dekorowania pierników. Pomocnicy Siwobrodego czekają tam na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00, a w weekendy w godzinach 12:00 – 19:00. Każdy może tu udekorować pierniczki według własnego pomysłu i oczywiście zjeść lub zabrać swoje słodkie dzieło do domu. Zapraszamy!

Wszystkie świąteczne atrakcje organizowane w Porcie Łódź są bezpłatne.