15 maj - 3 czerwiec, 2017

Trolle w Porcie Łódź

Świętujemy Dzień Dziecka!

Bohaterowie popularnego, kinowego hitu - Trolle, zamieszkujące na co dzień bajkowy las, specjalnie z okazji święta najmłodszych przeniosą się na trzy dni do naszego Centrum. Ulubieńcy maluchów sprawią, że Dzień Dziecka w Porcie Łódź będzie niezapomnianym przeżyciem pełnym zabawy i uśmiechu! Od czwartku 1 czerwca do soboty 3 czerwca w godzinach 12:00 – 18:00 na terenie Portu Łódź zaplanowaliśmy dla maluchów mnóstwo atrakcji! 


STREFA TANECZNEGO SHOW


Wszyscy mali i duzi miłośnicy „Trolli” na pewno znają największe przeboje muzyczne pochodzące z filmu. W strefie tanecznego show wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty taneczne i naukę choreografii tańca Trolli! Będziemy bawić się w rytm ulubionych piosenek, w tym muzycznego hitu „Can’t Stop the Feeling!” w wykonaniu Justina Timberlak’ a.

STREFA CHARAKTERYZACJI FILMOWEJ

W tym miejscu wszystkie maluchy poczują się jak najprawdziwsi bohaterowie bajkowego lasu! Animatorzy strefy charakteryzacji filmowej, w iście zaczarowany sposób, przemienią dzieci w ich ulubione postacie z filmu. Pełna energii i uśmiechnięta Poppy, Creek, Mruk i kochająca muzykę DJ Zuza, a może Moxie? Która postać będzie cieszyć się największą popularnością wśród dzieci? Zapowiada się, że nasze Centrum zamieni się w prawdziwie „trollowy” roześmiany las!
 
STREFA STYLIZACJI FRYZUR

Kochamy kolorowe i zwariowane fryzury Trolli! Włosy filmowych bohaterów to ich znak rozpoznawczy ponieważ są we wszystkich kolorach tęczy. W strefie stylizacji fryzur nasi eksperci sprawią, że najmłodsi zyskają dokładnie tak barwne włosy, jak ich filmowi ulubieńcy. Tylko na jaki kolor się zdecydować? Wybór jest ogromny, a niezdecydowanym decyzję na pewno pomogą podjąć nasi styliści „tollowych” fryzur! 

STREFA TROLLOWEJ FOTOGRAFII


Z okazji swojego święta, najmłodsi będą mogli nie tylko przenieść się do magicznego świata Trolli, ale także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W strefie fotografii, dla maluchów dostępne będą rekwizyty filmowe, m. in. peruki i stroje z bajki. Zdjęcie wykonane na tle trollowego lasu w otoczeniu ulubionych bohaterów na pewno zawiśnie w każdym dziecięcym pokoju!

STREFA KINOWA


Najzabawniejszych fragmentów z filmu „Trolle” nigdy nie mamy dość! Dlatego specjalnie z okazji Dnia Dziecka, przez całe trzy dni zapraszamy najmłodszych do strefy kinowej, gdzie będzie można oglądać ulubione sceny z historii bajkowego lasu i jego bohaterów. 

KONKURS!

Wszystkie dzieci gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, który polegać będzie na poszukiwaniu nalepek z Trollami, które sprytnie ukryliśmy na terenie naszego Centrum. Każdego dnia zabawy - do wygrania atrakcyjne nagrody!