1 lipiec - 31 grudzień, 2016

Bezpłatne zakupy
ze stylistą

Zgłoś się na bezpłatną konsultację ze specjalistą, który pomoże Ci odświeżyć  wizerunek i podpowie jakie zakupy zrobić, by w szafie znalazło się coś na każdą okazję. Sprawdź w czym najbardziej Ci do twarzy, a jakie kolory niekoniecznie są dla Ciebie stworzone. Skorzystaj z okazji i już teraz wybierz swój termin spotkania!


Stylista Portu Łódź - poznaj modowego doradcę Centrum:

Marcin to nowy stylista Portu Łódź, który swoją wymarzoną pracę zdobył w konkursie organizowanym przez Centrum, pokonując kilkadziesiąt innych osób. Kreatywność, oryginalne podejście do mody i doskonała znajomość obowiązujących trendów to cechy, które go wyróżniają. Marcin od 5 lat prowadzi bloga modowego, ale modą interesuje się właściwie od zawsze. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się teraz z Klientami Portu Łódź.

Moda to dla Marcina sposób na życie. Towarzyszy mu każdego dnia. O niej pisze  na swoim autorskim blogu www.patsyhilton.pl. Swoje oryginalne stylizacje początkowo traktował jako możliwość wyróżnienia się i pokazania innym czegoś świeżego i nietypowego. 

Marcin aktywnie uczestniczy we wszystkich wydarzeniach modowych w Polsce (od FashionPhilosophy Fashion Week Poland, po pokazy największych polskich projektantów - Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki i Brzozowski, Roberta Kupisza czy Ewy Minge). Jako bloger aktywnie współpracuje z wieloma markami modowymi i kosmetycznymi oraz fotografami, dzięki którym może dzielić się z czytelnikami swoimi pomysłami na stylizacje. Marcin uwielbia styl Anji Rubik, Dody, Margaret i Maffashion. Śledzi także modowe poczynania zagranicznych gwiazd, a szczególnie Katy Perry i Miley Cyrus.


REGULAMIN

ZGŁOŚ SIĘ!

Skorzystaj z poniższego kalendarz i wybierz termin dla siebie!