Dzień Dziecka

Podwodna Podróż w Porcie Łódź!

Z okazji Dnia Dziecka Port Łódź, na dwa dni (30-31 maja), przeistoczy się w prawdziwą, podwodną krainę. Na najmłodszych czekać będzie masa atrakcji i konkursów, między innymi interaktywne spektakle „H2O to jest to!”. Podczas widowisk dzieci przeżywać będą razem z morskimi bohaterami niezwykłe przygody. Krab Stefan, Rybka Norris, Ślimak Waldek czy Rekin Młotek to wesołe postacie, które będą towarzyszyć im podczas zabawy. Maluchy, które w ten weekend odwiedzą centrum będą także mogły stworzyć własną, złotą rybkę, poharcować w głębinach i zrobić sobie zdjęcie z podwodnymi stworami. Jak zawsze czekać będą na nich animatorzy, którzy tym razem namalują na ich buźkach morskie motywy. Dla tych, którzy wezmą udział we wszystkich zabawach przygotowane zostaną specjalne dyplomy i upominki od Portu Łódź.Zabawa dla całej rodziny!

Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował także zmagania drużynowe dla całych rodzin. Nauka tworzenia prawdziwych marynarskich węzłów, quizy i zagadki portowe, a także nauka języka wielorybów i rodzinne memory – to tylko niektóre zaplanowane zabawy. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

Port Łódź zaprasza wszystkich amatorów przygód na podwodny Dzień Dziecka w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 19.00. Mapkę opisującą wszystkie atrakcje będzie można odebrać w Punkcie Info, na terenie Atrium Portu Łódź, przy sklepie IKEA, gdzie zlokalizowana będzie także scena.