Urodzinowa loteria

Port Łódź loteriaPrzez cały marzec świętujemy nasze 5. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wielką loterię, w której na Klientów czekało 5000 nagród.

W wielkim finale – 22 marca – nastąpiło losowanie nagrody głównej – nowoczesnego i designerskiego samochodu Citroën C4 Cactus. Aby wziąć udział w loterii wystarczyło zrobić zakupy za 50 zł* w jednym ze sklepów na terenie Portu Łódź, a następnie, w Punkcie Obsługi Loterii przy sklepie IKEA, odebrać kupon – zdrapkę.

W czasie trwania zabawy odbyły się trzy losowania: 8 marca, 15 marca oraz finałowe 22 marca.

W każdym z nich można było wygrać:


bon zakupowy o wartości 5000 zł,
2 telewizory Samsung 46 cali,
5 bonów zakupowych o wartości 500 zł,
10 bonów zakupowych o wartości 200 zł,
10 bonów zakupowych o wartości 100 zł.

Ostatnie losowanie było wielką szansą na zdobycie nagrody głównej – nowoczesnego samochodu Citroën C4 Cactus, w oryginalnym morskim kolorze. 


Przygotowane kupony kryły także nagrody natychmiastowe, czyli takie, które Klienci mogli odebrać bezpośrednio po odkryciu wygranej znajdującej się pod zdrapką. W puli nagród znalazło się:


300 bonów zakupowych do sklepu IKEA o wartości 20 zł,
500 bonów zakupowych do sklepu IKEA o wartości 10 zł,
4 150 słodkich upominków.

Losowania odbywały się będą w trzy pierwsze niedziele miesiąca, o godzinie 17.30. Aby odebrać nagrodę, obowiązkowa była obecność podczas losowania.

*zakup za min.50 zł w sklepach na terenie Portu premiowany był kuponem-zdrapką, zakupy za min. 300 zł premiowane były 2 kuponami. Jednorazowo za zakupy zyskać można było więc maksymalnie 2 kupony.


Regulamin loterii

Plakat informacyjny