Uczestnicy Masterchefa w Porcie Łódź

Gotowali w popularnym programie Masterchef walcząc o tytuł szefa kuchni. Teraz ugotują specjalnie dla Was!

W weekend, 19 i 20 grudnia, od 12.00, uczestnicy trzech ostatnich edycji Masterchefa pojawią się na parkingu naszego Centrum by przygotować dania, z których zasłynęli gotując w telewizyjnym show. Tym razem poddadzą się Waszej ocenie, ponieważ każdy będzie mógł spróbować przygotowanych przez nich potraw. Z tegorocznej edycji programu zaprosiliśmy finalistów: Klaudię Budny oraz Adama Kozaneckiego, poprzednią serię Masterchefa reprezentować będą Karina Zuchora, Sylwia Malinowska i Dorota Panfil.


Menu zapowiada się bardzo ciekawie z niecodziennym połączeniem smaków. Kucharze przyrządzą pieczone jabłko z kaszanką, śledzia w sosie piernikowym oraz jaglany budyń. Spróbować będzie można także bardziej tradycyjnych smaków – grillowanego oscypka z konfiturą i miodem, grzankę ziołową z serem korycińskim oraz piernika w karmelowej polewie. Całości dopełni zupa na wędzonce z grzybami, a także dla chętnych na chłodne dni - grzaniec.

Produkty używane przez kucharzy do przygotowania wszystkich dań dostępne są na Bożonarodzeniowym Jarmarku Regionalnym w Porcie Łódź.