Da Grasso
Da Grasso
Da Grasso
Da Grasso Zobacz na planie centrum

Port Łódź

Kim są przyjaciele od pizzy

W 2013 roku franczyzowa sieć pizzerii Da Grasso przeszła rewolucyjną zmianę wizerunku. Rebranding idący w parze ze zmianą komunikacji zaowocował nowym sloganem Przyjaciele od pizzy. Hasło nie jest jednak rewolucją. Jest wynikiem podejścia sieci Da Grasso do pracy i Klientów, od wielu lat. 

Da Grasso to firma stworzona „przez przyjaciół, dla przyjaciół”. Od samego początku sieci, czyli od końca lat 90-tych za cel postawiono sobie stworzeniu miejsca, w którym przyjaciele, paczka, znajomi, mogą spędzić razem czas, dobrze zjeść, pobyć razem. Ta wizja ewoluowała w stronę wzbogacania każdego spotkania przyjaciół – nie tylko w pizzerii Da Grasso, ale wszędzie tam, gdzie akurat są i chcą wzmocnić swoje relacje przez wspólne jedzenie – w domu, w biurze, na imprezie. 

To grupa przyjaciół, którzy zawsze i wszędzie dostarczą pyszną pizzę, bo Klientów nie traktują jak petentów, ale jak swoich przyjaciół. Da Grasso to marka, która jest dla Ciebie, i która zawsze oprócz pysznego jedzenia dostarczy Tobie doskonałej zabawy. Dlatego mogą z czystym sumieniem nazywać się Twoim Przyjacielem od Pizzy!

KONTAKT:

Da Grasso
Centrum Handlowe Port Łódź
93-457 Łódź
ul. Pabianicka 245


tel: 42 298 13 01

Zapraszamy
7 dni
w tygodniu!