zdjęcie Empik
zdjęcie Empik
Empik sklep park handlowy
Empik Zobacz na planie centrum

Port Łódź

Salon EMPiK w Porcie Łódź to miejsce komfortowe, w którym miło spędza się czas. Tu można przejrzeć i kupić prasę oraz książki z całego świata. Tytułów do wyboru nigdy nie zabraknie. Każdy znajdzie coś dla siebie – oferta EMPiKu jest skierowana do osób w każdym wieku, o różnych gustach i zainteresowaniach. Można wybierać zarówno spośród wydawnictw popularnych, bestsellerów, nowości (często także tytułów przedpremierowych), jak i pozycji adresowanych do koneserów. W salonie EMPiK znajdą Państwo, oprócz publikacji prasowych i książkowych, płyty z różnorodną muzyką, artykuły papiernicze, gry i programy multimedialne, filmy VHS i DVD oraz akcesoria fotograficzne, konsole do gier.

KONTAKT

EMPIK
Port Łódź
ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź


 

Tel. 22 461 06 15, 22 55 13 000

 


www.empik.pl

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE

×
Newsletter Portu Łódź

Chcesz pierwszy wiedzieć o ciekawych wydarzeniach, konkursach i akcjach promocyjnych w Porcie Łódź? Zapisz się na newsletter! 

W  Porcie Łódź dzieje się naprawdę dużo! Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie warto wybrać się na zakupy, jakie nowe sklepy będą otwarte i co ciekawego wydarzy się w nadchodzących tygodniach - zapisz się już teraz!


Zapisz się