Fotobudka FunFotos

Fotobudka FunFotos

Zobacz na planie centrum

Port Łódź

FunFotos sp. z o.o. to producent i operator fotobudek, czyli urządzeń do samodzielnego robienia sobie zdjęć. W Porcie Łódź dostępne są, aż dwa takie urządzenia - pierwsza fotobudka stoi naprzeciwko sklepu Empik, przy strefie restauracyjnej, drugie urządzenie znajdą Państwo w okolicach Leroy Merlin.


Mieszkańcy Łodzi, Pabianic oraz okolic mogą robić zdjęcia w fotobudkach FunFtoos w godzinach otwarcia Centrum. Za usługę można zapłacić gotówką lub kartą typu PayPass! Koszt sesji to tylko 9 złotych. W tej cenie Klient otrzymuje dwa komplety zdjęć oraz wersję cyfrową zdjęcia, którą można pobrać TU:


Fotobudkę warto odwiedzać regularnie, ponieważ w każdym miesiącu pojawiają się specjalne unikalne ramki związane z danym miesiącem, porą roku lub wydarzeniem (Walentynki, Dzień Matki, Boże Narodzenie etc.). W każdej fotobudce możecie Państwo, także wykonać zdjęcie do dokumentów, np. zdjęcie do dowodu i zdjęcie do paszportu.

Fotobudka to świetna atrakcja, super zabawa i pamiątka. Dla wszystkich! Natychmiastowe wydruki wyjątkowych zdjęć, wyreżyserowanych przez Was samych. Zapraszamy!

Kontakt

Fotobudka FunFotos

Port Łódź

ul. Pabianicka 245

93-457 Łódź

tel. kom: 888 551 271

www.funfotos.pl

 

 

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE