Saturn Zobacz na planie centrum

PORT ŁÓDŹ

SATURN to znana i ceniona w Europie marka specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową, które oferują swoim klientom najszerszy na rynku asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny. SATURN ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film.

 

Sieci SATURN przyświeca hasło: „Czego nie ma u nas, to nie istnieje”. W codziennej działalności marketu oznacza to oferowanie klientom najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów najwcześniej na rynku. Klient ma pewność, że nowość rynkowa trafi do oferty SATURNA w momencie wprowadzenia jej do sprzedaży. SATURN należy do pionierów w zakresie gwarancji cenowej. Kupując, klient ma pewność, że nabywa towar po cenie najniższej w najbliższym regionie.

 

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI O SKLEPIE

 

KONTAKT

SATURN

Port Łódź

Ul.Pabianicka 245

93-457 Łódź

 

Tel. stacjonarny: 801 430 430
Tel. komórkowy: 915 915 430

www.saturn.pl

 

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE

×
Newsletter Portu Łódź

Chcesz pierwszy wiedzieć o ciekawych wydarzeniach, konkursach i akcjach promocyjnych w Porcie Łódź? Zapisz się na newsletter! 

W  Porcie Łódź dzieje się naprawdę dużo! Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie warto wybrać się na zakupy, jakie nowe sklepy będą otwarte i co ciekawego wydarzy się w nadchodzących tygodniach - zapisz się już teraz!


Zapisz się