Urodziny Portu Łódź - Przyjdź i wygraj jedną z ponad 7 tysięcy nagród!

Urodziny Portu Łódź

Przyjdź i wygraj jedną z ponad 7 tysięcy nagród!

Bon do sklepu IKEA na kwotę 5000 zł oraz kilka tysięcy nagród dodatkowych – to wszystko będzie można wygrać w zabawie, którą przygotowaliśmy dla Was z okazji 8. urodzin Portu Łódź. Ponieważ urodziny świętujemy wraz z nadejściem wiosny, Atrium naszego Centrum przez cały tydzień ozdobione zostanie kilkoma tysiącami wiosennych żonkili, które stworzą niesamowity kwiatowy dywan. Dekoracji dopełnią kolorowe balony ułożone w duże 1,5 – metrowe kwiaty. Będzie pięknie i wiosennie! Zapraszamy!

JAK SIĘ BAWIMY?


W Atrium naszego Centrum pojawi się niezwykłe drzewo, na którym zawieszonych zostanie mnóstwo jabłek i… tu zaczyna się nasza zabawa! Każdy, kto przedstawi paragon na kwotę 100 zł za zakupy dokonane w Porcie Łódź w okresie od 19 do 25 marca będzie mógł zerwać z drzewa wybrane przez siebie jabłko. A każde wygrywa! Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć jedną z ponad 7 tysięcy przygotowanych przez Port Łódź nagród oraz wziąć udział w wielkim finale.

NAGRODA GŁÓWNA – BON DO IKEA

Aby przejść do drugiego etapu i dać sobie szansę na wygranie bonu o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA trzeba będzie wykazać się sporą dawką umiejętności przewidywania. Kto zgarnie główną wygraną? Ten, kto najcelniej poda wagę jabłek w wiklinowym koszu! Wagę podawać będziemy w gramach. Osoba, która poda wynik prawidłowy lub najbliższy faktycznej wadze jabłek zostanie zwycięzcą zabawy. Wagę kosza jabłek będziemy mogli oszacować w specjalnym formularzu już po pierwszym etapie zabawy, czyli po zerwaniu wybranego jabłka z drzewka nagród.

FINAŁ ZABAWY – 25 MARCA 17:00

Aby mieć pewność, że nagroda główna nam nie przepadnie, podczas finału, który odbędzie się w niedzielę 25 marca o godzinie 18:00, trzeba być obecnym osobiście i mieć ze sobą dowód tożsamości. Finał urodzinowej zabawy będzie pełen emocji! Kto oszacuje najdokładniej wagę jabłek w naszym koszyku? Kto wygra? Warto wziąć udział w zabawie ponieważ każdy ma szansę zdobyć nagrodę główną – bon do IKEA na kwotę 5 000 zł. Wydarzenie dodatkowo uświetnią występy artystyczne oraz urodzinowy tort złożony z blisko 1000 babeczek.

ZABAWA DLA NAJMŁODSZYCH

Z okazji urodzin naszego Centrum przygotowaliśmy atrakcje także dla dzieci. Każdego dnia od 19 do 25 marca w godzinach 16:00 – 19:00 każdy maluch będzie mógł wziąć udział w wiosennych warsztatach plastycznych, które odbędą się w Atrium przy głównej scenie. Zajęcia dla dzieci będą odbywać się pod okiem profesjonalnych animatorek i będą bezpłatne.

REGULAMIN