strefa co-workingowa w porcie łódź

Port Łódź zaprasza do strefy coworkingowej

240 mkw. profesjonalnej przestrzeni do pracy, designerskie meble dedykowane do biur oraz dwie sale konferencyjne – tak wygląda uruchomiona właśnie na terenie naszego Centrum bezpłatna strefa coworkingowa. Praca zdalna staje się już standardem zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców. Coraz więcej na rynku pojawia się także freelancerów, którzy realizują projekty praktycznie z dowolnie wybranego miejsca. Postanowiliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i stworzyliśmy w Porcie Łódź miejsce, w którym można spokojnie popracować lub zorganizować spotkanie biznesowe. 

Strefa coworkingowa zlokalizowana jest naprzeciwko klubu fitness FitFabric w ustronnym miejscu, tuż obok wejścia na Patio Centrum, co gwarantuje stały dopływ naturalnego światła. W strefie znajdują się biurka oraz wygodne fotele marki Kinnarps, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych mebli biurowych. Użytkownicy mają tu do dyspozycji ogólnodostępną drukarkę, ksero oraz bezprzewodowy Internet. Z drukarki można korzystać poprzez darmową aplikację Zeccer lub wysyłając e-mail na unikalny adres urządzenia. Strefa coworkingowa wyposażona jest dodatkowo w automaty do zimnych i ciepłych napojów oraz w fotele masujące (płatne). 

Wszystkie stanowiska pracy zostały zaprojektowane tak, by każdy korzystający ze strefy miał zagwarantowany spokój i skupienie podczas wykonywanych zadań. Dodatkowym atutem naszej strefy są dwie sale konferencyjne, w których można zorganizować spotkanie biznesowe, odpowiednio na 6 oraz 10 osób. 

Natomiast z myślą o Klientach, którzy potrzebują chwili wytchnienia podczas zakupów, zorganizowaliśmy strefę chillout, oddzieloną od strefy coworkingowej ażurową ścianką. Można tu odpocząć na wygodnych miękkich kanapach, pufach i siedziskach. W strefie relaksu dla Klientów dostępny jest także telewizor.

W sprawie wynajmu sali konferencyjnej prosimy o kontakt pod numerem: 42 298 12 12