port łodź junior

LISTOPAD W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR


Tydzień biało czerwony
5 - 11 listopada

W tym tygodniu obchodzimy okrągłą i ważną rocznicę. Odwiedź nas i baw się z nami w biało czerwonych barwach. Przygotowaliśmy zabawy i konkursy związane z naszym krajem. 
Każdy z was może także wykonać także biało czerwony gadżet - idealny do świętowania.

My się deszczu nie boimy
12 – 18 listopada

W Port Łódź Junior każdemu dopisuje dobry humor. Wspólnie połapiemy trochę wiatru, rozchlapiemy wodę w kałużach, a nawet urządzimy bitwę na liście. Na koniec usiądziemy pod wielkim dębem, by stworzyć własne kolorowe drzewko. Gotowy na jesienne szaleństwo? Jeśli tak – przyłącz się do zabawy.

Buduj z nami!
19 – 25 listopada

Masz ochotę zbudować jesienny szałas? A może chcesz zamieszkać w domku na drzewie? Nie zwlekaj – wkładaj kask, łap narzędzia i zabierz dużo energii. Czeka nas świetna zabawa! Zamień się w szalonego budowniczego, twórz razem z nami i zgarnij nagrodę! Pomożemy Ci również zrobić własną tabliczkę, którą oznaczysz swój pokój.

Hokus pokus
26 – 2 grudnia

Czary, magia i niejedna tajemnica – to wszystko czeka na Was w Port Łodź Junior. Zamienimy się w najprawdziwszych czarodziejów i czarodziejki. Stworzymy magiczny eliksir szczęścia i siły, a każdemu kto nas odwiedzi, pomożemy wykonać magiczną rożdżkę.
Jeśli lubisz rzucać zaklęcia – dołącz do nas!