port łodź junior

MAJ W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR


29 kwietnia - 5 maja 
Strażackie przygody w Juniorze 

 
Uwaga uwaga! W tym tygodniu przygotujcie się na strażackie zawody! Wyścigi w kaloszach, strzelanie wodą do celu a także konkurs zwijania liny to tylko niektóre z pożarniczych potyczek, które czekają na was w naszej sali. Będziecie mogli też zrobić u nas ognistą pracę plastyczną. Dla najzdolniejszych małych strażaków przewidziane nagrody!

6 -12 maj 
Tydzień Europejski

Hallo! Ciao! Salut! Cześć! W tym tygodniu z okazji Dnia Europy czekamy na Was w iście europejskim stylu. Przygotowaliśmy dla Was wesołe quizy i zagadki ze znajomości państw UE. Dodatkowo będziecie mogli wykonać własną flagę Unii Europejskiej. Wpadnijcie świętować  razem z nami!


13-19 maj 
Muzykalny Junior

Czas na granie i śpiewanie! Od poniedziałku do soboty będziecie mogli wykonać popularne utwory na Bum bum rurkach i pochwalić się swoim wokalnym talentem podczas karaoke. Wspólnie stworzymy też mini-instrumenty i zagramy na nich wszyscy razem.


20-26 maj 
Mega-gry

Lubisz rywalizację i planszówki? W takim razie koniecznie odwiedź strefę Port Łódź Junior. Przez cały tydzień będziesz mieć możliwość zagrania w wieeeelkie warcaby, metrowe kółko i krzyżyk i wiele innych duuuużych gier. Każdy chętny będzie mógł wykonać własnoręcznie planszówkę i cieszyć się nią w domu. Dołącz do gry i Ty!


27 maj- 2 czerwca 
Tydzień Dziecka!

Czy Twoim ulubionym dniem też jest Dzień dziecka? U nas jest to aż TYDZIEŃ świetnej zabawy. Konkursy, wyścigi z nagrodami, warsztaty skręcania balonów i pokazy baniek mydlanych czekają na Ciebie w Juniorze! Twoim zadaniem będzie zrobienie dla siebie medalu Super Dziecka. Nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia!