port łodź junior

LIPIEC W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR


Nie masz pomysłu na lato?

Na szczęście Port Łódź Junior to miejsce jak z bajki, a nie ma lepszej bajki na wakacje niż Fineasz i Ferb! Dołącz do pomysłowych braci i przeżyj mnóstwo wesołych przygód. 

Spokojnie, żadna Fredka nie popsuje nam zabawy ;) 

To świetny czas, żeby na przykład:

1-7 lipca
Zrobić rakietę

Wszyscy razem przeniesiemy się nią w kosmos, na poszukiwanie gwiazd. Przygotujcie się też na wyścigi po drodze mlecznej i zajmowanie odległych planet. Zajmiemy się również budowaniem szalonej stacji kosmicznej, a gdy odwiedzą nas Marsjanie wykonamy z nimi taniec ufoludka. Waszym zadaniem będzie przygotowanie swojej wystrzałowej rakiety.

8-14 lipca
Czy z mumią się pobić

Ale najpierw trzeba ją odkopać! Ciekawe komu uda się znaleźć szczątki dinozaura, a kto po przejściu piramidy natknie się na mumie. Uwaga! One bywają niebezpieczne i trzeba się liczyć z tym, że taka mumia będzie nas gonić. Jak już nas złapie to się w nią zamienimy. Zadaniem każdego Juniorowego archeologa będzie przygotowanie swojej pamiątkowej kości z wyprawy.

15-21 lipca
Na szczyt wieży Eiffla się wdrapać

Zanim to jednak zrobimy, musimy dolecieć do Paryża. Okazuje się, że w naszej Juniorowej Francji nie ma jeszcze żadnej wieży, zatem musimy ją zbudować. Następnie przygotujemy nową wystawę obrazów na Luwr. Po tak ciężkiej pracy warto pomyśleć o relaksującym łowieniu francuskich żab lub wesołym wyścigu ślimaków. Jako pamiątkę z Francuskiej podróży, będziemy robić swoje ślimaczki.

22-28 lipca
I odkryć to, czego choć nie ma, to jest

W tym tygodniu czas bawić się naprawdę, a jednak na niby. Uważajcie na podłogę, bo to  gorąca lawa. W dodatku w naszym basenie pojawiły się groźne rekiny. Zamieńmy się więc w skaczące kangury, lub udawajmy posągi, żeby nie udało się im nas schwytać. Będziemy też tańczyć jak wiatr, skaczące piłki i dwutonowe słonie. Ostatnim wyzwaniem, będzie stworzenia papierowego potworka, jakiego jeszcze świat nie widział.


29 lipca- 4 sierpnia
Szympansa szamponem ochlapać

Kto wie gdzie znajdziemy Szympansy? Brudne i czyste na pewno są w dżungli! Przenosząc się tam wszyscy zamieniamy się w dzikie zwierzęta. Nie może zabraknąć Małpich Figli i skoków po grzbietach krokodyli. Spróbujemy też zawalczyć o terytorium z tygrysem i uniknąć ugryzienia przez jadowitego węża. Z tej podróży wywieziecie swojego ulubionego dzikiego zwierzaka!