port łodź junior

MAJ W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR


SuperMajówka!
1 - 6 maja

Przed nami dłuuuuugi weekend. Na naszym placu zamierzamy spędzić go naprawdę aktywnie! Zapraszamy wszystkich fanów superbohaterów do wspólnych gier i zabaw. Możecie się przebierać w stroje, by poczuć się jak herosi. Przygotujemy także wyzwania dla prawdziwych odważniaków. Sprawdzimy, kto z Was jest tak szybki, sprytny i gibki jak batman, superman albo spideman. Pomożemy wam zrobić superamulet z supermocą!

Śniadanie mistrzów
7 - 13 maja

W tym tygodniu przekonamy Was, że warto jeść drugie śniadanie! Przypomnimy Wam znany wierszyk o śniadaniu, obiedzie i kolacji. Sprawdzimy także, czy na pewno wiecie, co warto zjeść na śniadanie, by mieć mnóstwo energii. Pomożemy Wam ozdobić torebkę na zdrowe przekąski, by już nigdy drugie śniadanie nie kojarzyło Wam się z nudą. Będzie zdrowo i kolorowo! 

Interaktywne potyczki
14 - 20 maja

Mamy dla Was ekstra niespodziankę! Na nasz plac zabaw zawitała nowa interaktywna gra! Gotowi na sprawdzenie swojej szybkości? Kto zostanie zwycięzcą zwariowanej gry, w której liczy się spostrzegawczość? A może ktoś z Was okaże się mistrzem memorów? Nie możecie się doczekać? My również! Przyjdźcie koniecznie, to będzie szalona zabawa!

Święto mamy
21 - 27 maja

Ukochane, najlepsze, jedyne w swoim rodzaju... Tak! Myślimy o mamach! W tym tygodniu obchodzimy ich święto. Z tej okazji wspólnie usiądziemy pod naszym wielkim dębem i przygotujemy dla naszych mam wyjątkowe kolorowe upominki. Na pewno wywołują uśmiechy na ich twarzach. Nie wierzycie? Przyjdźcie do nas i przekonajcie się sami! 

Dzień dziecka
28 maja - 3 czerwca

Tego dnia każdy z nas chciałby być dzieckiem! Dajemy pozwolenie na szaleństwa, zwariowane pląsy i dzikie podskoki na jednej nodze. Macie ochotę zaśpiewać śmieszną piosenkę albo zrobić zabawną minę? Nie ma sprawy! Przygotowaliśmy loterię pełną zakręconych zadań i dziwnych pytań. Mamy dla Was mnóstwo kolorowych nagród. Zapraszamy!