port łodź junior

LATO W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR


Hej dzieciaki, zapraszamy Was do Portu Łódź Junior na wakacyjną frajdę! Czekają na Was dwa miesiące super gier i konkursów z nagrodami. W każdym tygodniu będziemy bawić się w coś zupełnie innego. Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Odwiedzimy dziki zachód, sprawdzimy czy dinozaury są takie straszne, przemienimy się w sprytnych detektywów, a nawet trochę poczarujemy!
Nie może Was u nas zabraknąć!

2 - 8 lipca
Ruszamy w podróż!

Wakacje to idealny moment, by poznawać otaczający nas świat oraz zwiedzać inne miasta i kraje. Dla wszystkich małych i dużych podróżników przygotowaliśmy wielką mapę. Wspólnie będziemy zaznaczać wymarzone destynacje. Ponadto będziemy bawić się w projektowanie własnej wyspy. Już nie możemy doczekać się waszych zwariowanych pomysłów!

9 - 15 lipca
Dinozaury atakują!

Roooaaaarrrr... Dochodzą nas dzikie odgłosy z głębi naszego placu zabaw. Odwiedziły nas dinozaury! Nie martwcie się jednak, wyglądają naprawdę sympatycznie. Wspólnie zorganizujemy konkurs na największe dino-jajo. Sprawdzimy także, który dinozaur lubi jeść sałatę, a który najchętniej pogra z nami w piłkę. Pomożemy Wam zrobić własnego kolorowego dinusia.

16 - 22 lipca
W świecie detektywów

Lubicie rozwiązywać zagadki? Chcecie dowiedzieć się, co to znaczy prawdziwa przygoda? Zapraszamy do Portu Łódź Junior na tydzień pełen tajemnic. Czekają na Was szyfry i trudne zadania do wykonania! Dla odważniaków przygotowaliśmy konkurs poszukiwania zaginionego skarbu. Chcecie poczuć się jak prawdziwy Sherlock Holmes? Odwiedźcie nas koniecznie!

23 - 29 lipca
Zwierzaki cudaki

Małe i duże, włochate i te całkiem łyse... Zwierzaki potrafią być przeróżne! Jeśli chcecie im się bliżej przyjrzeć, musicie odwiedzić nasze juniorowe zoo. Spotkacie tu przyjazne stadko małpiatek, które chętnie nauczy Was robienia przedziwnych min. Przy odrobinie szczęścia wpadnie do nas nawet sam król wszystkich zwierząt. Przygotowaliśmy konkursy ze zwierzakowymi nagrodami!

30 lipca - 5 sierpnia
Ekozabawy

W środu wakacji zapraszamy Was na Eko-tydzień! Sprawdzimy, czy dobrze znacie zasady zachowania się w lesie i podczas plażowania. Zorganizujemy konkurs na super-eko-znawcę. Czekają na Was poszukiwania porzuconych i niechcianych przedmiotów. Czy macie pomysł, co z nimi zrobić? Ponadto wspólnie usiądziemy pod naszym wielkim dębem i zrobimy eko-ozdobę.

6 - 12 sierpnia
Motofrajda

Wsiadajcie za kierownicę! Czeka Was prawdziwy rajd. Zbudujemy wielką drogę, na której każdy będzie mógł się zamienić w super szybki pojazd. Zakręty, skrzyżowania, czerwone i zielone światło - każdy kierowca musi być ostrożny! Przygotowaliśmy więc gry i zabawy, by sprawdzić Wasz refleks i spostrzegawczość. Wspólnie zorganizujemy wyścigi z nagrodami dla super kierowców!

13 - 19 sierpnia
Juniorowa magia

 Znacie się na czarach? Może umiecie rzucać zaklęcia? Dla wszystkich odważniaków mamy tydzień pełen hokus pokus i czary mary! Przygotowaliśmy magiczną wyprawę po złotą gwiazdę. Może wspólnie uda nam się zaczarować eliksir szczęścia i siły? Ponadto pomożemy Wam stworzyć własną magiczną różdżkę. Gotowi na prawdziwą magię? Zapraszamy!

20 - 26 sierpnia
Dziki zachód

Hej dzieciaki, szeryf zawitał do miasta. Nie możecie tego przegapić! Na naszym placu zabaw zaroiło się od dzikich mustangów. Rzucanie lassem, szukanie złotych podków na szczęście czy karmienie węży to tylko niektóre zadania dla odważnych kowbojów. Szeryf przygotował także wyścigi na koniach z przeszkodami. Wspólnie zrobimy ozdobę rodem z bardzooo dzikiego zachodu!

27 sierpnia - 2 września
Cześć, szkoło!

Wakacje za pasem, a na Was czekają już szkolne i przedszkolne sale, ławki oraz przyjaciele. Spędźcie z nami ostatni tydzień beztroskiej zabawy! Przygotowaliśmy sportowe potyczki z nagrodami. Każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w zabawie ze światełkami, a także sprawdzić się w tworzeniu konstrukcji. Pomożemy Wam przygotować odlotowy plan lekcji!