port łodź junior

MARZEC W PORCIE ŁÓDŹ JUNIOR

25 Lutego - 2 Marca
Tydzień dinozaura

Czy wiecie, że w tym tygodniu obchodzimy światowy dzień dinozaura? 
Z tej okazji przygotowaliśmy dla was mnóstwo prehistorycznych atrakcji. Wyścigi w dinozaurzych łapach, poszukawanie ukrytych jaj dinozaurów a może potyczki w dinozaurowym quizie? 
To wszystko czeka na was przez cały tydzień. Zapraszamy.

4 -10 Marca. 
Tydzień Kobiet
 
 
W tym tygodniu Juniora przejmują dziewczyny! Razem będziemy robić piękne kwiaty i kolorową biżuterię. Nie zabraknie też konkursów tańca i wyborów miss w wesołym stylu. Czekamy na Was! 
 

11 - 17 Marca. 
Wiosna na całego 

 
Czas przywitać Wiosnę. Od poniedziałku do soboty będziemy robić miniaturową Marzannę. Zabawimy się również w poszukiwaczy wiosny. Ciekawe, czy uda Wam się znaleźć ukryte przebiśniegi. Uwaga! Po placu pojawił się wygłodniały po zimowym śnie misiek. Wpadnijcie do nas i pomóżcie nam go nakarmić. 
 

18- 26 Marca. 
Urodzinowy Junior 

W tym tygodniu nasze Centrum obchodzi 9 urodziny. Z tej okazji na naszym placu codziennie będziemy szaleć na całego. Śpiewanie, tańce, limbo, gorące krzesła, balkonowe upominki i wiele, wiele innych imprezowych atrakcji czeka na Was w Porcie Łódź Junior. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrych humorów! 
 

25 - 31 Marca. 
Juniorowy teatr 

 
Wiecie, że w tym tygodniu obchodzimy Dzień Teatru? Z tej okazji na Juniorze będziemy szkolić swoje aktorskie zdolności. Kto będzie mimem, a kto zagra księżniczkę z bajki? Wspólnie stworzymy też kolorowe pacynki. Dołączcie do naszej teatralnej trupy.