showroom firmy Budvar

Okna Budvar Centrum

Budvar Centrum – okna i drzwi

Okna i drzwi to nieodzowna część każdego domu – właśnie dlatego firma Budvar Centrum postanowiła przedstawić swoją ofertę w Porcie Łódź w niecodzienny sposób. Punkt sprzedaży producenta to showroom, który jest urokliwym, drewnianym domkiem.

Budvar Centrum jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi. Firma od 25 lat dostarcza klientom rozwiązania, które spełniają wysokie wymagania funkcjonalne, techniczne i estetyczne. W ciągu tego czasu przedsiębiorstwo urosło z niewielkiego punktu w Zduńskiej Woli do sieci sprzedającej okna nie tylko na terenie kraju, ale także zagranicą. Największymi atutami spółki są: kompleksowe podejście do obsługi klienta, szeroka oferta i możliwość dostosowania produktu do oczekiwań już na etapie jego wytwarzania. Budvar Centrum jest bowiem właścicielem fabryki liczącej blisko 30 tysięcy m2.

Otwórz się na przestrzeń

Wybór najlepszych rozwiązań dla domu nie jest łatwy, zwłaszcza, gdy ktoś zmaga się z tym po raz pierwszy. Przedstawiciele firmy Budvar Centrum doskonale o tym wiedzą i są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów, doradzić na co zwrócić uwagę i przedstawić najbardziej optymalne możliwości. Pomóc ma w tym domek, w którym zamontowano produkty z oferty firmy. Dzięki temu możliwe staje się pokazanie tych elementów, które są istotne. Klient może zobaczyć na własne oczy jak prezentują się okna i drzwi od Budvar Centrum.

Jakie okna i drzwi wybrać…?

To pytanie nurtuje każdą osobę, która odwiedza salony sprzedaży okien i drzwi. Nie istnieje jednoznaczna, uniwersalna odpowiedź. Zawsze należy zastanowić się, jakie potrzeby mają spełniać okna i drzwi. Budvar Centrum oferuje szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wśród nich warto wymienić m.in. 
- okienne systemu przesuwne, które świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, pozostawiając cały parapet do dowolnego zagospodarowania. 
- Drzwi tarasowe o możliwości wielkogabarytowego przeszklenia. 
- Drzwi o niestandardowych wymiarach. 
- Szeroką gamę kolorystyczną.
- Rozwiązania idealne do tzw. smart domów lub domów pasywnych.

Szukasz okna idealnego oraz solidnych, a jednocześnie pięknych drzwi? Znajdziesz je w Budvar Centrum.

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Telefon

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa - Czwartek 11:00 - 17:00
Piątek 11:00 - 18:00
Sobota 11:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte