BUDOWA PORTU ŁÓDŹ

Był listopad 2008 roku, na terenach przy ulicy Pabianickiej została wbita pierwsza symboliczna łopata pod budowę nowego i unikatowego kompleksu handlowo–usługowego Port Łódź, połączonego z najpopularniejszym na świecie sklepem wnętrzarskim IKEA.

Port Łódź - Budowa
Port Łódź - Budowa

Do budowy naszego Centrum zużyto ponad 70 tysięcy metrów sześciennych betonu, blisko 9 tysięcy ton stali zbrojeniowej i 3 tysiące ton konstrukcji stalowych.

To była inwestycja na wielką skalę! Po 15 miesiącach intensywnych prac i wielkim odliczaniu do otwarcia, nadszedł ten dzień – 24 marca 2010 roku Port Łódź powitał swoich pierwszych Klientów. Od tego czasu minęło 10 wspaniałych lat!

Port Łódź - Budowa
Port Łódź z drona
Od początku zależało nam na tym, żeby w Porcie Łódź każdy czuł się dobrze i znalazł coś dla siebie. Szeroka oferta handlowa, bezpłatna sala zabaw dla dzieci, strefa co-working, place zabaw, pokoje dla rodzica z dzieckiem, klub fitness, strefa zewnętrzna z boiskami do siatkówki plażowej i koszykówki – to tylko niektóre nasze inwestycje. Przez te 10 lat zmienialiśmy się razem z Wami – naszymi Klientami!
Port Łódź - Pracownicy
Port Łódź - Przycisk 2
Port Łódź - Przycisk 3