Gift from Gift card

Karta podarunkowa

Zawsze trafiony prezent!

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, znajomego lub współpracownika?

Skorzystaj z możliwości zakupu Karty Podarunkowej Portu Łódź! Dzięki niej wszystkie możliwości spełnienia prezentowych marzeń są na wyciągnięcie ręki!

Kartę zrealizujesz na terenie naszego Centrum.

Co to jest?

Chcesz mieć pewność, że Twój prezent będzie trafiony? Nie wiesz o czym marzy przyszła bratowa, kolega z pracy lub siostra? Skorzystaj z najprostszego i najwygodniejszego rozwiązania – Karty Podarunkowej Portu Łódź. Ty określisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a obdarowany będzie mógł wybrać się na zakupy do dowolnego sklepu na terenie naszego Centrum. 

Jak działa karta?

Karta Podarunkowa Portu Łódź to przedpłacona, elektroniczna karta płatnicza honorowana w większości sklepów na terenie Centrum, które akceptują płatność kartą MasterCard*. Kartę można doładować kwotą od 30 do 4000 złotych. Ważna jest 12 miesięcy od momentu zakupu.

*Sklepy nie honorujące Karty Podarunkowej - Dom Mody Skórska, Esotiq, Fryzjerek, Inmedio, IQOS, Makalu.

Jak można ją kupić?

Kartę Podarunkową Centrum Handlowego Port Łódź można kupić w Punkcie Info (pon.-sob. w godz. 10:00-20:00, niedz. 10:00-19:00) obok sklepu IKEA lub online.

W przypadku chęci zakupu większej ilości kart niż 10 sztuk, prosimy o skorzystanie z opcji ZAMÓWIENIA FIRMOWE znajdującej się na dole strony. 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta operatora kart:

tel: +48 12 251 82 11
e-mail: rcpoland@emlpayments.comSaldo karty o numerze zaczynającym się od 10010200 sprawdzisz tutaj.