port łódź dla najmłodszych

Od samego początku chcieliśmy, by Port Łódź był miejscem, w którym każdy czuje się dobrze. Każdy, czyli również nasi najmłodsi Goście. W związku z tym na terenie naszego Centrum zorganizowaliśmy dla maluchów ponad 1000 mkw. powierzchni placów zabaw, w tym strefę zlokalizowaną na Patio Centrum.
Port Łódź dla najmłodszych
Wielkim hitem jest bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior, w której na czas zakupów można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych animatorów. 

W Porcie Łódź znajduje się ponadto aż 5 pokoi dla rodzica z dzieckiem oraz wypożyczalnia wózków dla maluchów. Wszystkie te udogodnienia zaskarbiły nam sympatię zarówno rodziców, jak też ich pociech. Odzwierciedleniem tego jest niezwykle istotne dla nas wyróżnienie, przyznawane przez Klientów od wielu lat – jednego z najbardziej przyjaznych dzieciom centrów handlowych w Polsce, za które bardzo Wam dziękujemy!
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior

Na przestrzeni minionych 10 lat w Porcie Łódź zorganizowaliśmy kilkaset eventów zaadresowanych do dzieci. Możemy wymienić tu m. in. interaktywne wystawy („Wieloryb Błękitek”, „Epoka lodowcowa”), eventy ze znanymi i uwielbianymi przez najmłodszych postaciami z bajek („Minionki”, „Trolle”, czy „Barbie”), oraz strefy LEGO, w których z kilku tysięcy klocków powstawały niesamowite budowle tworzone przez dzieciaki.

Za każdym razem staramy się by naszym eventom oprócz zabawy, towarzyszyły również elementy edukacyjne. Dlatego zapraszamy na wydarzenia organizowane w Centrum lokalne szkoły i przedszkola, by miały możliwość bezpłatnego skorzystania z naszych atrakcji.

Chcemy by Wasze dzieci czuły się u nas dobrze!

Port Łódź dla najmłodszych
Port Łódź dla najmłodszych
Port Łódź dla najmłodszych