Świętuj z nami 10-te urodziny portu łódź!

Rok 2020 dedykujemy wszystkim łodzianom i mieszkańcom regionu, dla których działamy już od 10 lat. Zaplanowaliśmy w związku z tym mnóstwo atrakcji, które będą swoistymi urodzinowymi prezentami od nas dla Was – naszych Klientów i Gości. Urodziny świętować będziemy przez cały rok, który wypełnimy zabawą, konkursami, a także niespodziankami, jak noc zakupów i wielki urodzinowy koncert z gwiazdami polskiej sceny muzycznej!

Świętujmy RAZEM 10-te urodziny Portu Łódź!

STYCZEŃ

Nowa strefa restauracyjna
NOWA STREFA RESTAURACYJNA

Nowa Strefa Restauracyjna otwiera rok pełen niespodzianek, które zaplanowaliśmy dla wszystkich naszych klientów z okazji 10. urodzin Portu Łódź! 

Dobrze wiemy, że zakupy to nie wszystko. Najwięcej przyjemności sprawiają, gdy możemy pozwolić sobie na chwilę odpoczynku i w międzyczasie zjeść coś pysznego. Ważne jest nie tylko to, co jemy ale także w jakim otoczeniu. A my mamy się czym pochwalić w tym temacie!

Strefa Restauracyjna Portu Łódź przeszła kompletną metamorfozę i w zupełnie nowej odsłonie wita wszystkich gości! Co się zmieniło? Przede wszystkim zależało nam na tym, by każdy mógł komfortowo i wygodnie zjeść posiłek bez potrzeby czekania na wolny stolik - dlatego znacznie zwiększyliśmy liczbę miejsc siedzących. Teraz w Strefie Restauracyjnej może wspólnie zasiąść ponad 600 osób! Pojawiła się też nowa posadzka i oświetlenie, które nadaje strefie klimatu. Food court wyposażony został w wygodne, nowoczesne meble, a przytulności całej przestrzeni nadają liczne rośliny.

FERIE Z LEGO

Dwa tygodnie wspaniałej zabawy, wyzwań i artystycznego tworzenia – a wszystko w otoczeniu najpopularniejszych klocków na świecie: LEGO! Z okazji ferii zimowych zorganizowaliśmy dla naszych gości nie lada atrakcję – urodzinową przygodę ze sztuką LEGO!

W Atrium naszego Centrum stanęła ogromna strefa LEGO, a w niej blisko milion klocków. Dzieci miały okazję układać z LEGO najpopularniejsze obrazy światowej sławy artystów, takich jak Van Gogh, Vermeer czy Andy Warhol.

A dodatkowo na samym środku znalazł się ponad dwumetrowy tort dla Portu Łodź z okazji obchodów 10-tych urodzin Centrum. Oczywiście cały z klocków LEGO!

Port Łódź - Ferie z LEGO

LUTY

Port Łódź - Nowy Port Junior
NOWY PORT ŁÓDŹ JUNIOR

Zapraszamy do podwodnego świata wyobraźni!

Na urodzinach nie może zabraknąć prezentów! Zatem z okazji naszego okrągłego jubileuszu mamy wspaniałą niespodziankę dla wszystkich dzieciaków – z myślą o najmłodszych gościach naszego Centrum całkowicie przebudowaliśmy salę zabaw Port Łódź Junior, która już wita maluchy w nowej odsłonie!

Co się zmieniło? Prawie wszystko! Cała sala zabaw została zaaranżowana na wzór podwodnego świata, a magicznej atmosfery temu miejscu nadają olbrzymie morskie zwierzęta.

Ilu małych piratów zdecyduje się wyruszyć z nami na wielką podwodną przygodę?

WIĘCEJ WYDARZEŃ JUŻ WKRÓTCE!