Gramy, bo lubimy
Legendarne motocykle i atrakcje dla dzieci

Gramy razem z WOŚP! Podczas 31. Finału, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia (przypominamy – jest to niedziela handlowa, Port Łódź jest czynny od godz. 10.00 do 20.00 ) walczymy z sepsą! Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - oto cel tegorocznej zbiórki.

  
Legendarne motocykle

Legendarne motocykle

Serdecznie zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju wystawę legendarnych motocykli Harley-Davidson w Atrium Portu Łódź, obok IKEA w godz. 10.00 do 20.00. Będzie można zobaczyć kilkanaście jednośladów tej kultowej marki, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, porozmawiać z pasjonatami z HOG Łódź Chapter Poland i wesprzeć WOŚP.

  
Port Łódź Junior

Bilet do Port Łódź Junior cegiełką

Świetna zabawa dla dzieci i wsparcie WOŚP – zdecydowanie! Nasza sala zabaw zachwyci każdego małego pirata i piratkę - dwupiętrowa ośmiornica–zjeżdżalnia, basen wypełniony po brzegi kulkami, ogromny statek i zaginione drogocenne skarby. W niedzielę 29 stycznia zabawa w Porcie Łódź Junior będzie miała podwójną moc - tego dnia będą obowiązywać wejściówki cegiełki.
Jak to działa? Gotówka (min. 10 zł) trafia do puszki WOŚP w naszej sali zabaw, a dzieci mają 2 godziny szaleństwa w morskiej krainie. 
Tuż obok znajduje się bankomat Euronet. Z Portu Łódź Junior mogą korzystać dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Już teraz możesz wesprzeć działania Fundacji w naszym Punkcie Info, gdzie znajduje się stacjonarna puszka WOŚP. Specjalne kolekcje znajdziesz także w naszych sklepach m.in. Medicine czy Cocodrillo.