Biedronka na pokładzie Portu Łódź
Już otwarta!

W naszym Centrum otworzył się jeden z ulubionych sklepów Polaków – Biedronka. Sieć cieszy się ogromną popularnością ze względu na bogaty asortyment i jednocześnie przystępne ceny. Teraz z oferty Biedronki można korzystać także u nas! Pod jednym dachem, szybko i komfortowo zrobimy tu codzienne zakupy spożywcze. Świeże pieczywo, owoce, warzywa, nabiał i wiele innych produktów – wszystko to na wyciągnięcie ręki! W Biedronce zaopatrzymy się również w potrzebne artykuły do domu oraz w kosmetyki.
Biedronka zlokalizowana jest w pobliżu Media Markt, w lokalu po dawnym sklepie Piotr i Paweł. Dla wygody Klientów w sklepie uruchomione zostały zarówno kasy tradycyjne, jak również te samoobsługowe, co z pewnością przyspieszy nasze zakupy. Wózki są dostępne w sklepie oraz na parkingu podziemnym przy wejściu od strony Biedronki.

Godziny otwarcia Biedronki w Porcie Łódź:


poniedziałek - sobota 7:00 - 22:00
niedziela handlowa 9:00 - 21:00 
 
Z okazji otwarcia Biedronki w Porcie Łódź przygotowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia było aż 50 kart podarunkowych o wartości 100 zł każda na zakupy w sklepie Biedronka. Wyniki konkursu na naszym profilu na Facebooku. Regulamin konkursu – tutaj
 

Codzienne zakupy w Porcie Łódź? Zapraszamy! U nas kompleksowo, wygodnie i pod jednym dachem dostaniesz to, czego aktualnie potrzebujesz. Zobacz!