Odświeżony design i szerszy asortyment.  Ponowne otwarcie salonu home&you w Porcie Łódź

Odświeżony design i szerszy asortyment. Ponowne otwarcie salonu home&you w Porcie Łódź

Już w piątek, 1 czerwca, ponowne otwarcie salonu marki home&you - lidera branży home&decoration w Polsce. Łódzki salon imponuje wielkością, efektywnym wykorzystaniem miejsca sprzedażowego oraz niezwykle bogatym asortymentem.

Nowy asortyment, nowe marki

W związku z dynamicznym rozwojem marki home&you oraz ciągle rosnącymi wymaganiami Klientów, w ubiegłym roku zapoczątkowano projekt zwiększania oferty asortymentowej sklepów stacjonarnych. Marka sukcesywnie wprowadza do nich produkty, które do tej pory były dostępne jedynie w sprzedaży internetowej. W odświeżonym łódzkim salonie można teraz kupić np. meble, jak również artykuły papiernicze oraz biżuteryjne. Dodatkowym walorem jest poszerzenie oferty wyposażenia kuchni i jadalni o towar kultowych marek obcych, m.in. Joseph Joseph, Nachtmann, Spiegelau, Morphy Richards, Gerlach, Contigo oraz Koziol. – Rozwijając koncepcję sklepu multibrandowego nie możemy zapomnieć o naszej marce premium, dedykowanej  najbardziej wymagającym odbiorcom, czyli marce à Tab, która również wzbogaciła asortyment salonu w Porcie Łódź – dodaje Magdalena Szarejko, Kierownik Marketingu home&you.

Efektywne gospodarowanie powierzchnią sprzedażową

Marka home&you mocno stawia na poprawę efektywności powierzchni handlowej. Sklep jest przejrzyście podzielony na strefy, które odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym. Powierzchnia wyposażona została w systemy meblowe, które pozwalają na efektywną prezentację walorów użytkowych i estetycznych towaru oraz pomagają Klientom dokonać właściwego wyboru. Zmianie uległ także koncept wizualny sklepu -  odświeżono czcionki i grafiki multimedialne - zostały one uzupełnione o ekran multimedialny oraz duże ekrany membranowe za strefą kas.

Wielka powierzchnia i atrakcyjne rabaty

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, marka home&you w ostatnim czasie zawitała do wielu nowych lokalizacji oraz centrów handlowych o dużej strefie zasięgu. - W centrum handlowym Port Łódź do dyspozycji Klientów przeznaczono, aż 640 m2 - to jeszcze więcej eleganckich dodatków do domu oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim – większy komfort dla Klientów odwiedzających salon – dodaje Magdalena Szarejko.

Home&you od lat cieszy się uznaniem Klientów. To zasługa nie tylko oferty asortymentowej dostosowanej do potrzeb Klientów, ale także atrakcyjnych promocji.
Na odwiedzających nasz salon w Porcie Łódź w dniach 1-3 czerwca 2018 r. również czeka rabat: Druga rzecz za 10zł!