Wielka Loteria Portu Łódź! Weź udział w zabawie i wygraj metamorfozę od IKEA!

Wielka Loteria Portu Łódź!

Weź udział w zabawie i wygraj metamorfozę od IKEA!

Ruszamy z kolejną odsłoną naszej Wielkiej Loterii! Tym razem do wygrania jest wnętrze naszych marzeń - metamorfoza wybranego pomieszczenia, którą przeprowadzą profesjonalni projektanci ze sklepu IKEA. Główna wygrana to 25 000 zł (20 000 zł na asortyment: meble i dodatki oraz 5 000 zł na wsparcie dekoratora, transport, montaż itp.), wylosujemy też laureatów II i III miejsca, którzy otrzymają od nas vouchery do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 2 000 i 1 000 zł. Dla uczestników zabawy mamy również mnóstwo nagród codziennie wydawanych od ręki, m. in. vouchery na zakupy do sklepu IKEA, karty podarunkowe do Portu Łódź, czy zaproszenia na hot-dogi.

Aby wziąć udział w loterii należy w dniach 5-28 października (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) zrobić zakupy w sklepach Portu Łódź za minimum 100 zł, a następnie udać się z paragonem do jednego z dwóch punktów loteryjnych, zlokalizowanych w Atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Udział w zabawie można brać wielokrotnie, jednak pamiętajmy, że jeden paragon upoważnia do odbioru maksymalnie 6 kuponów. Przy punktach loteryjnych usytuowane zostaną ponadto nasze koła fortuny. Po wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego zakręćmy kołem! Nagrody natychmiastowe czekają!

Na Wielki Finał Loterii, podczas którego wylosujemy trzy główne nagrody zapraszamy do Atrium 28 października o godzinie 17:00.

REGULAMIN LOTERII