Port Łódź - Auto na minuty

Ekologiczny miejski carsharing w Porcie Łódź

Zapraszamy wszystkich naszych Klientów oraz okolicznych mieszkańców do korzystania z najnowszej usługi dostępnej na terenie Portu Łódź – carsharingu.
Na parkingu zewnętrznym tuż przy stacji ładowania samochodów elektrycznych, zostały zlokalizowane miejsca parkingowe, na których można zaparkować lub wypożyczyć na dalszą podróż samochód hybrydowy Toyota Yaris. Co należy zrobić by móc skorzystać z wynajmu auta? Wystarczy pobrać aplikację operatora na swój telefon komórkowy, a następnie zarejestrować się w systemie. I już! Szybko, wygodnie i oszczędnie – za wypożyczenie samochodu opłata pobierana jest za przejechane kilometry i czas wynajmu. Dodatkowo użytkownicy wypożyczonych hybrydowych aut mogą parkować samochód bezpłatnie na terenie całej miejskiej strefy, w której standardowo obowiązują opłaty za pozostawienie pojazdu.  

Ekologiczne rozwiązania to idea bardzo bliska naszemu Centrum, zatem podejmując decyzję
o kolejnych usługach dostępnych na naszym terenie kierujemy się odpowiedzialnością za to, 
by był to rozwój zrównoważony i nie wpływał negatywnie na środowisko. Współdzielony transport dostępny w usłudze Easyshare redukuje korki oraz emisję spalin zatem idealnie wpisuje się
w ekologiczną politykę Portu Łódź.

Wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu samochodów oraz opłat za korzystanie z pojazdów dostępne są na stronie.