Port Łódź - Roboty

Port Łódź zaprasza do Miasta Robotów

Serwują kawę, sprzątają, tańczą salsę, grają w przedstawieniach i… lubią się przytulać! O kim mowa? O najnowszej generacji robotach, które są wzrostu dorosłego człowieka i wzbudzają podziw wszędzie tam, gdzie się pojawią.

Teraz będzie można je zobaczyć w Porcie Łódź w ramach Międzynarodowej Interaktywnej Wystawy „Miasto Robotów”, która gościć będzie w naszym Centrum do 11 sierpnia, w przestrzeni zlokalizowanej niedaleko strefy restauracyjnej.  Wystawa czynna jest codziennie w godzinach otwarcia Centrum, również w niedziele niehandlowe, w godzinach 10.00-20.00.

„Miasto Robotów” to 72 najnowsze roboty z USA, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Rosji, do tego Tesla-show, 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, teatr robotów, urządzenie do przesuwania przedmiotów siłą umysłu oraz wiele innych technologii przyszłości.

Przez ponad miesiąc zapraszamy Klientów do niezwykłych spotkań z humanoidalnymi robotami, robo-pająkiem z Księgi Rekordów Guinessa, pierwszą na świecie robo-rybą czy robotem – aktorem! W ramach wydarzenia będzie można ponadto pokierować hologramami i rozegrać wirtualną bitwę niczym rycerz Jedi, a także wyruszyć w podróż w kosmos i zwiedzić naszą galaktykę. Ale to nie koniec atrakcji! Na Gości wystawy czeka możliwość przejazdu skuterem elektrycznym o wielkości samochodu, udział w przedstawieniu teatralnym robotów, taniec błyskawic Tesla show oraz warsztaty z robotyki.

Organizatorem wystawy jest firma „City of Robots”.

Wstęp na wystawę jest płatny:
Bilet normalny: 59 zł
Bilet dziecięcy: 49 zł (dzieci do 3-ego roku życia mogą odwiedzić wystawę gratis)

Sprawdź, co czeka Cię na wystawie "Miasto Robotów":
film TV Toya cz. 1
film TV Toya cz. 2

Więcej informacji na temat wystawy oraz szczegóły dotyczące biletów i zapisów dla grup zorganizowanych znajdują się na stronie.

Zapraszamy!