Port Łódź - Psi Event

Psi Event w Porcie Łódź 5 października

Spotkaj się z behawiorystą psów i bezpłatnie zachipuj swojego pupila!
Lubisz spędzać aktywnie czas ze swoim psem? Chcesz dowiedzieć się, jak pracować z czworonogiem by pozytywnie wpływać na jego rozwój psychiczny i fizyczny? Ten event jest dla Ciebie!
 
Wszystkich miłośników psów zapraszamy na spotkanie ze specjalistkami, które na co dzień trenują z czworonogami - behawiorystką, instruktorką szkolenia psów oraz instruktorką Rally Obedience. Wydarzenie odbędzie się 5 października (sobota) w godzinach 11:00 – 17:00 na terenie zewnętrznym Portu Łódź – w profesjonalnej strefie treningowej dla psów (zlokalizowanej z tyłu Centrum, od strony sklepu IKEA). 


Podczas eventu będzie można porozmawiać z ekspertkami na temat problematycznych zachowań psów, a także dowiedzieć się, co robić by nasz czworonożny przyjaciel był szczęśliwy w naszym towarzystwie! Dla gości wydarzenia i ich psów przygotowaliśmy także konkursy z nagrodami - rywalizację na torze Rally-O, wykonywanie poleceń, a także konkurs na najlepszy psi nos, czyli szukanie ukrytych przysmaków! Zaproszone specjalistki zaprezentują także umiejętności i sztuczki swoich podopiecznych psiaków.
W ramach wydarzenia odbędą się ponadto warsztaty dla właścicieli czworonogów. Będzie można się na nich dowiedzieć czym jest Rally-O oraz przejść tor sprawdzający umiejętności zespołu pies-człowiek.

Instruktorki pokażą, jak nauczyć naszego psa sztuczek oraz wymaganych zachowań z zakresu posłuszeństwa. Pamiętajmy, że spacer z psem powinien opierać się na aktywności psychofizycznej naszego zwierzaka. Na warsztatach z ekspertkami poznamy ćwiczenia dla psów pracy węchem, szukania ukrytych nagród i rozwiązywania zadań logicznych.
Dodatkowo niespodziankę przygotował na ten dzień sklep KAKADU – podczas eventu pracownicy dystrybuować będą smaczne przekąski dla psów i kupony rabatowe do sklepu. 

Event będzie też okazją by bezpłatnie zachipować naszego domowego pupila. Animal Bus pojawi się na parkingu obok strefy treningowej dla psów w godzinach 12:00 – 16:00. Będzie można tu zachipować nie tylko swojego psa ale także kota czy inne domowe zwierzątko. Zabieg jest bezbolesny, szybki i znacząco wpływa na bezpieczeństwo naszego małego przyjaciela.
Każdy, kto tego dnia zachipuje swojego pupila otrzyma specjalny kupon do sklepu KAKADU – uprawnia on do atrakcyjnych gratisów.