Port Łódź - Strefa Sportu

Nowe boisko do gry w piłkę i ścieżka zdrowia. Otwieramy kolejne strefy dla aktywnych!

Z myślą o lokalnej społeczności otworzyliśmy kolejne strefy sportowe na naszych terenach zewnętrznych (na tyłach Centrum, od strony sklepu IKEA). Tym razem postawiliśmy na piłkę nożną. Boisko o powierzchni 42m x 22m zlokalizowane jest na trawie i zostało otoczone specjalną wysoką siatką, tak by podczas gry piłka pozostawała cały czas w jego obrębie. Przy boisku znajdują się też oczywiście trybuny dla kibiców. 

W otoczeniu drzew powstała także profesjonalna ścieżka zdrowia. Znajdują się tu urządzenia wykonane z naturalnych materiałów (głównie z drewna), m. in. drabinki, tunele, liny oraz elementy do przeskakiwania. Taki trening z pewnością wpłynie znakomicie na naszą kondycję fizyczną! Na ścieżce można bawić się również wspólnie z dziećmi, zachęcając najmłodszych do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Do korzystania z nowo otwartych przestrzeni rekreacyjnych zapraszamy zarówno naszych sąsiadów, jak i grupy szkolne i sportowe. 
Przypomnijmy, że na terenie zewnętrznym działają także: plenerowa siłownia, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, stoły do ping-ponga oraz strefa treningowa dla czworonożnych przyjaciół. Wszystkie atrakcje strefy sportowo-rekreacyjnej Portu Łódź są bezpłatne.