Port Łódź - Targi szkolne 2019 plakat

Targi szkolne w Porcie Łódź 13-14.09

Dobry start w nowy rok!

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież w wieku szkolnym wraz z rodzinami na tegoroczne Targi Szkolne, które odbędą się w naszym Centrum 13 i 14 września (piątek, sobota).

W Atrium (obok sklepu IKEA) w godzinach 10:00 – 21:00 przez dwa dni będzie można spotkać się z wystawcami i zapoznać z ich bogatą ofertą zajęć edukacyjnych, uzupełniających naukę w szkole o rozwijanie swoich pasji i hobby. Na Targach pojawią się szkoły tańca, szkoły językowe, kulinarne, a także sportowe związane z takimi dyscyplinami jak pływanie, wspinaczka, gimnastyka sportowa czy tenis. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się również z propozycjami zajęć przygotowanych przez ośrodki kulturalne, ze swoimi stoiskami gościć będą u nas m. in. Filharmonia Łódzka, Teatr Nowy, Teatr Arlekin czy Łódzki Dom Kultury.  

Oczywiście nie zapomnieliśmy o dobrej zabawie! Z myślą o dzieciach i młodzieży odwiedzającej Targi przygotowaliśmy we współpracy z wystawcami mnóstwo atrakcji. W Atrium pojawi się mini kort do tenisa, a na Patio - trampoliny oraz ścieżka sprawnościowa, na której trzeba będzie ominąć liczne przeszkody by dotrzeć do mety. Szkoły językowe zapraszają dzieci na quizy i konkursy z nagrodami odbywające się w różnych językach, natomiast szkoły taneczne na wspaniałe pokazy w wykonaniu swoich uczniów.

Dodatkowo, w piątek pierwszego dnia Targów zapraszamy do udziału w Kole Fortuny! Pamiętajcie - do każdego może uśmiechnąć się los szczęścia! Do wygrania vouchery i bilety wstępu do ośrodków obecnych na Targach oraz mnóstwo upominków i gadżetów ufundowanych przez wystawców.

Lista wystawców na Targach Back To School:

1. Ad Astra
2. 
Akcent - szkoła językowa
3. 
Bertoni Bags
4. Bricks 4 Kidz
5. British Centre
6. Czarne Stopy
7. Dojo United Łódź
8. 
EC1
9. faBryka
10. Filharmonia Łódzka
11. 
Fiord - centrum wspinaczkowe
12. Jump World Park Trampolin
13. ŁDK
14. Martes Sport
15. Move On Akademia Tańca Sportowego
16. Power Tenis
17. Regimis
18. Studio Młodego Kucharza
19. Szkoła tańca ES-KADRA
20. Teatr Arlekin
21. Teatr Nowy
22. Wydawnictwo Ameet
23. 
Wyższa szkoła biznesu i nauk o zdrowiu
24. Youth Coaching
25. Żegluj w Łodzi