Mammografia w Porcie Łódź

Nie odkładaj zdrowia na później! Mammografia w Porcie Łódź

W sobotę 10 kwietnia na parkingu Portu Łódź po raz kolejny pojawi się mammobus, w którym każda Pani będzie mogła wykonać profilaktyczne badanie piersi.

Miniony rok uzmysłowił nam, jak ważne jest zdrowie. W dobie pandemii, gdy dostęp do lekarzy bywa utrudniony, warto wykorzystywać okazje, gdy specjaliści są dla nas na wyciągniecie ręki. Taka możliwość szybkiego skontrolowania swojego stanu zdrowia nadarzy się w sobotę, 10 kwietnia. Tego dnia na parkingu Portu Łódź (wejście przy sklepie Empik) na wszystkie Panie czekać będzie mammobus, w którym w trosce o swoje zdrowie wykonać będą mogły jedno z najważniejszych badań profilaktycznych dla każdej kobiety – mammografię piersi.

Specjaliści przeprowadzający badanie czekać będą na pacjentki w mobilnym punkcie na parkingu Centrum w godzinach 10:00 – 17:00. Z uwagi na trwającą pandemię prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem telefonu 42 254 64 10, dzięki czemu będzie można umówić się na konkretną godzinę. Kobiety z grupy refundacyjnej (50 - 69 lat), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie przeprowadzały mammografii wykonają takie badanie bezpłatnie. Pozostałe Panie obowiązywać będzie opłata w wysokości 100 złotych.

Mammografia stanowi jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania zmian w ciele, jest bezbolesna i zajmuje tylko chwilę. Warto zatem zainwestować ten czas w to, co najważniejsze – nasze zdrowie i profilaktykę.