port łodź junior

Ingka Centres Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o czasowym zamknięciu pokoju zabaw dla dzieci - Portu Łódź Junior. Jest to środek zapobiegawczy, z uwagi na trwające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Dla Ingka, zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników jest największym priorytetem i będziemy kontynuować monitorowanie sytuacji, respektując rekomendacje od istotnych władz lokalnych i od Światowej Organizacji Zdrowia.

Czekamy na ponowne przywitanie rodzin z dziećmi w Port Łódź Junior, kiedy będzie możliwe zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego środowiska do zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

Port Łódź Junior to bezpłatna sala zabaw dla wszystkich dzieci w przedziale wiekowym 3-10 lat odwiedzających Centrum.

W Porcie Łódź Junior wspaniałe atrakcje czekają na dzieci każdego dnia. Najmłodsi spotkają tu m. in. gigantyczną, wysoką na 2 piętra ośmiornicę, która pilnuje podwodnej łodzi oraz 4-metrowe kraby! Ośmiornica chętnie bawi się z maluchami, ponieważ jej macki to tunele - ślizgawki, z których można bezpiecznie i do woli zjeżdżać. Najmłodsi mają do dyspozycji również basen z kulkami, a także statek piracki wielkości samochodu dostawczego! Animatorzy obecni w Porcie Łódź Junior dbają o to, aby dzieciaki ciekawie i kreatywnie spędziły czas. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie zrobić zakupy, a maluchy rozwijać swoje umiejętności współpracy i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, podczas zabawy.

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 12:00-20:00
sb.-nd.: 10:00-20:00

Regulamin Sali Zabaw Port Łódź Junior

Polityka Prywatności Sali Zabaw Port Łódź Junior                                                                                                                                                                                                                          

Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior