Od października klienci Portu Łódź mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji oferowanych przez wybrane sklepy znajdujące się w centrum bez konieczności noszenia ze sobą kart lojalnościowych! Wszystko dzięki nowoczesnej, darmowej aplikacji zakupowej – goodie.

Goodie to aplikacja mobilna i platforma www.goodie.pl, która zbiera w jednym miejscu informacje o zniżkach, promocjach, wyprzedażach, aktualnych gazetkach promocyjnych oraz ofertach z Centrów Handlowych.

CO ZYSKUJESZ Z KARTĄ?Dzięki karcie PORT ŁÓDŹ uzyskacie stały dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz wydarzeń organizowanych w centrum. Będziecie mieli również możliwość dodawania do „ulubionych” firm oraz okazji, które najbardziej Was interesują.

Z karty PORT ŁÓDŹ możecie skorzystać w każdym momencie – dostępna jest całodobowo w Waszych telefonach, a jej rejestracja zajmuje mniej niż minutę.


JAK ZAŁOŻYĆ KARTĘ?


 
Wystarczy, że pobierzecie ze Sklepu Google Play lub App Store bezpłatną aplikację zakupową goodie. Po jej uruchomieniu należy kliknąć ikonę „karty”, wybrać kartę PORT ŁÓDŹ i postępować zgodnie z instrukcją.

Wirtualna karta zawsze w telefonie i bez dodatkowych plastików w portfelu ;)

Więcej o karcie