Moje Centrum w zasięgu ręki! Jedziemy do Portu Łódź!

Tramwajem, autobusem, rowerem oraz samochodem – każda droga prowadzi do Portu Łódź! Niezależnie od wyboru środka transportu, dotarcie do naszego Centrum jest bardzo proste, a różnorodne warianty połączeń umożliwiają komfortową podróż praktycznie z każdego kierunku w mieście i regionie. A Ty, jak do nas dojeżdżasz?

Do Portu Łódź komunikacją miejską

Jesteś zwolennikiem podróżowania komunikacją miejską i gdy tylko masz taką możliwość wybierasz autobus lub tramwaj? Do Portu Łódź dotrzesz szybko i wygodnie trzema tramwajami, które dowiozą Cię bezpośrednio pod samo Centrum: linią 17, która wyrusza z zajezdni Telefoniczna, linią 11B, która stanowi świetną propozycję dla osób podróżujących z centrum miasta oraz linią 41 kursującą z Pabianic. Mieszkańcy Retkini dojadą do Portu Łódź korzystając z linii autobusowej 68A, natomiast z Widzewa na Pabianicką 245 możemy dojechać autobusami 75A i 75B. Oba dowiozą nas z przystanku zlokalizowanego przy Dworcu Łódź – Widzew bezpośrednio do Portu Łódź.

A może samochodem?

Każdy, kto przyjeżdża do Portu Łódź samochodem może czuć się komfortowo ponieważ nie napotka trudności z zaparkowaniem pojazdu. Na zmotoryzowanych czeka bowiem 5 100 miejsc parkingowych, na których można bezpiecznie pozostawić auto podczas dokonywania zakupów. Parking jest bezpłatny, a samochód można zaparkować zarówno na parkingu zewnętrznym, jak i zadaszonym, z którego dostępne jest bezpośrednie wejście do Centrum. Zmotoryzowani, którzy przyjeżdżają do Portu Łódź ze swoimi pociechami, znajdą zdecydowanie szersze miejsca parkingowe przeznaczone właśnie dla nich, umożliwiające swobodne rozłożenie wózka. Miejsca dla rodzin z dziećmi - dla wygody i komfortu - zlokalizowane są tuż przy głównych wejściach do Centrum, podobnie jak miejsca dedykowane osobom z niepełnosprawnościami. Na parkingu Portu Łódź, od strony sklepu IKEA, udostępnione zostały także dwa miejsca parkingowe, na których można zostawić i naładować samochód elektryczny. 

Na dwóch kółkach!

Jesteś rowerzystą? Zwolennikiem podróżowania w stylu eko? Do Portu Łódź bez problemu dotrzesz drogą rowerową ciągnącą się od strony Al. Jana Pawła II. Osoby przyjeżdżające do nas swoimi jednośladami mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingu rowerowym, zlokalizowanym obok wjazdu na zadaszony parking samochodowy. Korzystanie z rowerów, jako środka miejskiej komunikacji, jest coraz bardziej popularne i pozwala na łączenie udanych zakupów z przyjemnością rowerowych przejażdżek.