Odbierz Kartę Łodzianina w Porcie Łódź
Korzystaj ze zniżek

Macie już Kartę Łodzianina? Jeśli nie, możecie ją odebrać w Punkcie Info w Porcie Łódź i cieszyć się ze zniżek, które obowiązują w naszym mieście, także w sklepach Portu Łódź.

Co trzeba zrobić, żeby odebrać Kartę lub aktywować tę, którą otrzymaliśmy pocztą? Wypełnić wniosek w Punkcie Info i dokonać symbolicznej opłaty (1 zł gotówką). Do wyrobienia Karty potrzebny będzie jeden z dokumentów weryfikacyjnych wymienionych w tym artykule.
   

Karta Łodzianina – więcej informacji

Karta Łodzianina, w formie aplikacji na telefon lub tradycyjnej plastikowej karty, to przygotowany specjalnie dla łodzian system promocji i zniżek, z których korzystać można na terenie całego miasta. To przede wszystkim forma podziękowania dla mieszkańców, którzy przyczyniają się do rozwoju miasta, prowadzą tu swoje biznesy, pracują, spędzają wolny czas i wychowują dzieci. Dlatego korzyści płynące z posiadania Karty, to nie tylko zniżki i rabaty. To również promocja lokalnych firm, wsparcie przedsiębiorców poprzez budowanie społeczności, do której w prosty sposób mogą dotrzeć ze swoją ofertą.  Do Partnerów Karty należy już ponad 200 przedsiębiorców. Jest szereg różnych instytucji – od muzeów, przez restauracje, sklepy, gabinety lekarskie, po wszelkiego rodzaju usługi – a każda z nich ma przygotowaną własną ofertę skierowaną dla mieszkańców Łodzi. Swoją Kartę ma już ponad 150 tysięcy łodzian, a dziennie korzystają z niej setki mieszkańców. Szczegóły na stronie www.kartalodzianina.pl.

Lista zniżek z Kartą Łodzianina obowiązująca w Porcie Łódź: