Dawid Kwiatkowski w Porcie Łódź

Dzień Chłopaka, zakończenie lata czy rozpoczęcie weekendu – bez względu na to, co chcecie świętować, zaplanujcie na piątek 30 września, odwiedziny w Porcie Łódź.  To właśnie wtedy na Patio naszego Centrum o godz. 19.00 zaśpiewa dla Was Dawid Kwiatkowski – piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna.

Artysta ma na koncie siedem albumów studyjnych, jest Laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV, zdobywcą Telekamery, "Bursztynowego Słowika", a także jest Jurorem "The Voice Kids".

Koncert bezpłatny!

W czasie godzinnego koncertu w Porcie Łódź Dawid zaśpiewa dla Was swoje największe hity. "Bez Ciebie", "Proste", „Nieważne” oraz najnowszy „Idziesz ze mną”, to utwory, które w bardzo szybkim tempie zostały najczęściej granymi piosenkami w polskich rozgłośniach radiowych oraz opanowały serca słuchaczy generując łącznie blisko 70 milionów odtworzeń.

Ale to nie wszystko! W konkursie na Facebooku Portu Łódź mamy do wygrania dla największych fanów Artysty 5 zaproszeń na spotkanie indywidualne. Śledźcie nasz profil.

Na Patio Portu Łódź prowadzą cztery wejścia: przy strefie restauracji, przy sklepie Empik, przy piekarni Z Pieca Rodem oraz przy klubie Fit Fabric.

Zobacz, jak zaparkować – mamy aż 5100 miejsc

Głodni nie tylko wielkich, muzycznych emocji? Kawiarnie/Restauracje

A zatem do zobaczenia już 30 września o 19.00 na Patio Portu Łódź! Nie może Was zabraknąć! Bo „z Tobą wszystko, a bez Ciebie nic”!