GRAMY O KUCHNIĘ MARZEŃ OD IKEA

Zapraszamy na urodzinową loterię sklepu IKEA: do wygrania kuchnia za 25 tysięcy zł i ponad 1500 dodatkowych nagród!

To w niej tętni życie całego domu. Poranki z rodziną przy śniadaniu, wspólne gotowanie ze znajomymi, a także  pieczenie ciastek wraz z naszymi pociechami – kuchnia to miejsce, w którym znakomicie się bawimy, śmiejemy i celebrujemy posiłek z najbliższymi. Ważne by była to przestrzeń przyjazna dla nas oraz miła dla oka. I tu mamy dla Was niespodziankę – zabawę, w której wygrać można kuchnię swoich marzeń! Od 12 listopada do końca miesiąca zapraszamy wszystkich do udziału w Wielkiej Loterii sklepu IKEA Łódź, który świętuje w tym roku swoje 10-te urodziny!

Jeśli marzycie o nowej, wspaniałej kuchni, wystarczy przyjść do Portu Łódź w terminie 12-30 listopada i dokonać zakupów w sklepach naszego Centrum na kwotę minimum 50 zł. Co dalej? W Punktach Obsługi Loterii (przy IKEA lub Leroy Merlin), po okazaniu  paragonu, otrzymamy kupony (jeden paragon upoważnia nas do odbioru maksymalnie 5 kuponów) i sprawdzamy czy wygraliśmy jedną z ponad 1 500 nagród natychmiastowych! Na wszystkich uczestników zabawy czekają m. in. karty podarunkowe do IKEA, vouchery do wykorzystania w restauracji IKEA lub w sklepiku szwedzkim, a także akcesoria kuchenne.

Ale to nie koniec zabawy - od tego momentu zaczynają się jeszcze większe emocje! Wypełniony kupon wrzucamy do urny loteryjnej, 30 listopada weźmie on udział w wielkim finale i losowaniu trzech nagród głównych: karty podarunkowej do IKEA o wartości 500 zł, 1000 zł oraz wisienki na urodzinowym torcie - 25 tysięcy zł na kuchnię marzeń od IKEA (zakup mebli i sprzętu AGD, projekt kuchni oraz transport i montaż mebli). Uwaga – aby odebrać nagrodę trzeba być obecnym podczas losowania osobiście i mieć przy sobie paragon z zakupów oraz dokument potwierdzający tożsamość. Na wielki finał Loterii Urodzinowej IKEA zapraszamy 30 listopada (sobota) o godzinie 17:00 do Atrium Centrum.

Takiej okazji nie można przegapić! Czekamy na Was w Porcie Łódź!

Regulamin loterii