zapraszamy do nowej strefy restauracyjnej

Dobrze wiemy, że zakupy to nie wszystko. Najwięcej przyjemności sprawiają, gdy możemy pozwolić sobie na chwilę odpoczynku i w międzyczasie zjeść coś pysznego. Ważne jest nie tylko to, co jemy ale także w jakim otoczeniu. A my mamy się czym pochwalić w tym temacie!

Zapraszamy do nowej Strefy Restauracyjnej Portu Łódź, która przeszła metamorfozę i w zupełnie nowej odsłonie wita wszystkich gości! Co się zmieniło? Przede wszystkim zależało nam na tym, by każdy mógł komfortowo i wygodnie zjeść posiłek bez potrzeby czekania na wolny stolik - dlatego znacznie zwiększyliśmy liczbę miejsc siedzących. Teraz w Strefie Restauracyjnej może wspólnie zasiąść ponad 600 osób! Pojawiła się też nowa posadzka i oświetlenie, które nadaje strefie klimatu. Food court wyposażony został w wygodne, nowoczesne meble, a przytulności całej przestrzeni nadają liczne rośliny.

„W walce między sercem, a mózgiem zwycięża w końcu żołądek” – powiedział polski poeta i satyryk Stanisław Jerzy Lec, a my całkowicie się z tym zgadzamy!

Nowa Strefa Restauracyjna otwiera rok pełen niespodzianek, które zaplanowaliśmy dla wszystkich naszych klientów z okazji 10. urodzin Portu Łódź! A to dopiero początek! Świętujcie razem z nami 10 lat Portu Łódź!