NOWY PORT ŁÓDŹ JUNIOR NA 10-TE URODZINY!

Ingka Centres Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o czasowym zamknięciu pokoju zabaw dla dzieci - Portu Łódź Junior. Jest to środek zapobiegawczy, z uwagi na trwające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Dla Ingka, zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników jest największym priorytetem i będziemy kontynuować monitorowanie sytuacji, respektując rekomendacje od istotnych władz lokalnych i od Światowej Organizacji Zdrowia.

Czekamy na ponowne przywitanie rodzin z dziećmi w Port Łódź Junior, kiedy będzie możliwe zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego środowiska do zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

Zapraszamy do podwodnego świata wyobraźni!

Na urodzinach nie może zabraknąć prezentów! Zatem z okazji naszego okrągłego jubileuszu mamy wspaniałą niespodziankę dla wszystkich dzieciaków – z myślą o najmłodszych gościach naszego Centrum całkowicie przebudowaliśmy salę zabaw Port Łódź Junior, która już wita maluchy w nowej odsłonie!

Co się zmieniło? Prawie wszystko! Cała sala zabaw została zaaranżowana na wzór podwodnego świata, a magicznej atmosfery temu miejscu nadają olbrzymie morskie zwierzęta. 
Wejścia do sali zabaw strzeże przyjazny wieloryb, przez którego paszczę przechodzimy do krainy wyobraźni! Dzieci spotkają tu m. in. gigantyczną, wysoką na 2 piętra ośmiornicę, która pilnuje podwodnej łodzi oraz 4-metrowe kraby! Ośmiornica chętnie bawi się z maluchami, ponieważ jej macki to tunele - ślizgawki, z których można bezpiecznie i do woli zjeżdżać. Najmłodsi mają do dyspozycji również basen z kulkami, a także statek piracki wielkości samochodu dostawczego! Ilu małych piratów zdecyduje się wyruszyć nim na wielką podwodną przygodę?
A co się nie zmieniło? Profesjonalna opieka animatorów, którzy każdego dnia organizują dla dzieci mnóstwo ciekawych i kreatywnych atrakcji! W sali zabaw można zostawić dziecko bezpłatnie i udać się w tym czasie na zakupy lub kawę. Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat.