NOWY PORT ŁÓDŹ JUNIOR

Ingka Centres Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o czasowym zamknięciu pokoju zabaw dla dzieci - Portu Łódź Junior. Jest to środek zapobiegawczy, z uwagi na trwające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Dla Ingka, zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników jest największym priorytetem i będziemy kontynuować monitorowanie sytuacji, respektując rekomendacje od istotnych władz lokalnych i od Światowej Organizacji Zdrowia.

Czekamy na ponowne przywitanie rodzin z dziećmi w Port Łódź Junior, kiedy będzie możliwe zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego środowiska do zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

Zapraszamy do podwodnego świata wyobraźni!

Z myślą o najmłodszych gościach naszego Centrum całkowicie przebudowaliśmy salę zabaw Port Łódź Junior, która już wita maluchy w nowej odsłonie!

Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
Co się zmieniło? Prawie wszystko! Cała sala zabaw została zaaranżowana na wzór podwodnego świata, a magicznej atmosfery temu miejscu nadają olbrzymie morskie zwierzęta. 
Wejścia do sali zabaw strzeże przyjazny wieloryb, przez którego paszczę przechodzimy do krainy wyobraźni! Dzieci spotkają tu m. in. gigantyczną, wysoką na 2 piętra ośmiornicę, która pilnuje podwodnej łodzi oraz 4-metrowe kraby! Ośmiornica chętnie bawi się z maluchami, ponieważ jej macki to tunele - ślizgawki, z których można bezpiecznie i do woli zjeżdżać. Najmłodsi mają do dyspozycji również basen z kulkami, a także statek piracki wielkości samochodu dostawczego! Ilu małych piratów zdecyduje się wyruszyć nim na wielką podwodną przygodę?
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
Port Łódź Junior
A co się nie zmieniło? Profesjonalna opieka animatorów, którzy każdego dnia organizują dla dzieci mnóstwo ciekawych i kreatywnych atrakcji! W sali zabaw można zostawić dziecko bezpłatnie i udać się w tym czasie na zakupy lub kawę. Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat.