Świat Książki - Polecamy

Księgarnia Świat Książki poleca

„Czarna góra” Andrzej Pilipiuk

 Gdzieś w dziczy u stóp Uralu umiera były katorżnik. Jego samotna śmierć staje się początkiem drogi dla dwóch ludzi. Wiekowego zesłańca i kilkunastoletniego chłopaka. Każdy ruszy w inną stronę, a jeden z nich rzuci prawdziwe wyzwanie śmierci.

Andrzej Pilipiuk utrzymuje swój wysoki poziom w „Czarnej górze”.

Książka bierze udział w promocji „druga książka -50%”,
 
„Księga Utraconych Imion” Kristin Harmel

Powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej.

Pewnego dnia Eva Traube Abrams, bibliotekarka z Florydy, układając książki na półkach zauważa w gazecie artykuł. Opowiada on o szabrowaniu bibliotek przez nazistów w Europie podczas II wojny światowej – co Eva doskonale pamięta – oraz poszukiwaniach, mających na celu odnalezienie ludzi związanych z książką ze zdjęcia.

Niespodziewanie odnaleziona książka została umieszczona w głównej berlińskiej bibliotece. Zawiera pewien szyfr, lecz choć naukowcy łamią głowy, nie potrafią go złamać, ani nie wiedzą, skąd się wziął.

„Księga Utraconych Imion” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.
 
„Rozgrywka” Allie Reynolds

„Zanim się pojawią, mijają całe lata. Czasem nawet dziesięciolecia. Lodowiec w sąsiednich Włoszech niedawno trafił na pierwsze strony gazet, gdy wyrzucił zmumifikowane zwłoki żołnierzy z czasów pierwszej wojny światowej, razem z hełmami i karabinami. Ale wszystko, co trafia do środka, musi w końcu wydobyć się na powierzchnię, dlatego też każdego ranka słucham lokalnych wiadomości. Szczególnie czekam na jedno ciało.”

Tak zaczyna się książka „Rozgrywka”. Zaintrygowani?

Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”.

„Gra zaklinacza” Donato Carrisi

„Wszędzie była krew. Poduszki i prześcieradła w sypialniach przesiąknięte były zakrzepłym już czerwonawym płynem. Odpryski poplamiły przedmioty codziennego użytku – kapeć, szczotkę, twarze lalek w pokoju dziewczynek. Po podłodze ciągnęły się długie smugi, a na ścianach odbite były ślady dłoni – wyraźne ślady rozpaczliwej próby ucieczki. Miejsce masakry. Policjantów zaniepokoiło jednak najbardziej to, czego nie znaleźli. Brakowało ciał.”

Co się stało w domu Andersenów? Przekonajcie się sami czytając książkę „Gra zaklinacza” Donato Carrisiego.

Ten tytuł kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki

Inne oferty Księgarnie Świat Książki

Brak wyników