POCZUJ KLIMAT ŚWIĄT w porcie łódź

Mikołaj, Elfy, pierniczki i świąteczne parady! 2 – 23 grudnia

Mnóstwo kolorowych światełek, choinki i pluszowe dekoracje – w Porcie Łódź już czuć klimat tegorocznej Gwiazdki! W Atrium (obok sklepu IKEA) pojawiła się piękna Lodowa Wyspa, na której zamieszkują Eskimosi i zwierzątka z koła podbiegunowego, a Patio ozdabia olbrzymia choinka ze wspaniałą iluminacją! Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych Klientów z okazji zbliżających się Świąt? Zobaczcie sami!

Zdjęcia ze Świętym Mikołajem

Od początku grudnia aż do samych Świąt Bożego Narodzenia (2 – 23 grudnia) zapraszamy do Portu Łódź na codzienne spotkania ze Świętym Mikołajem. Mikołaj będzie czekał na wszystkie dzieci w Atrium (obok sklepu IKEA) przy Lodowej Wyspie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00 oraz soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 14:30 i 15:30 – 19:00 (poza niedzielą niehandlową, która przypada 8 grudnia). Każdy maluch będzie miał okazję zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem, które zostanie od ręki bezpłatnie wydrukowane. Mikołaj chętnie posłucha też czy dzieci były grzeczne w tym roku i o czym marzą na tegoroczne Święta.

Parady z Mikołajem i Elfami

W sobotę 7 grudnia oraz w weekendy – 14, 15, 21 oraz 22 grudnia zapraszamy na Świąteczne Parady z Mikołajem! W tych dniach Siwobrody w otoczeniu Elfów i świątecznych melodii dwukrotnie objedzie na swoich saniach całe Centrum! Parady odbywać będą się o godzinie 11:45 oraz 15:15. Zachęcamy dorosłych i dzieci do zabawy i wspólnego świętowania! 

Ozdabiamy pierniczki

Elfy na prośbę Świętego Mikołaja także przygotowały nie lada atrakcje dla wszystkich maluchów i ich opiekunów. Od 2 do 23 grudnia codziennie (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 8 grudnia) pomocnicy Świętego Mikołaja wspólnie z dziećmi ozdabiać będą świąteczne pierniczki. Oczywiście ozdobione ciasteczko jego mały twórca będzie mógł zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą do domu. Elfy czekać będą na maluchy obok tronu Świętego Mikołaja w Atrium w ciągu tygodnia od godziny 16:00 do godziny 19:00 a w sobotę 7 grudnia i pozostałe grudniowe weekendy w godzinach 12:00 – 14:30 oraz 15:15 – 19:00.


Gotowi na wspaniałą świąteczną przygodę z Portem Łódź? Serdecznie ZAPRASZAMY!