fotobudka Photo-Me

Fotobudka Photo-Me

Profesjonalna kabina fotograficzna firmy Photo-Me, która jest liderem światowego rynku. Zaprojektowana przez światowej sławy architekta Philippe Starck'a z nowoczesnym designem, ekranem dotykowym i dwujęzycznym menu. Zdjęcia wykonywane w kabinie są zgodne z obowiązującymi przepisami ICAO 9303 oraz rozporządzeniem Polskiego Rządu. Bezproblemowo, szybko, w komfortowych warunkach bez stania w kolejce czy czekania na wywołanie fotografii można wykonać zdjęcia zarówno do oficjalnych dokumentów tj. paszport, wiza, prawo jazdy, dowód osobisty, legitymacja, dyplom jak i zdjęcia zabawne, pamiątkowe czy okolicznościowe wybierając odpowiedni szablon z menu. Niezależnie od wzrostu osoby korzystającej z kabiny każdy wykona zdjęcia w takich samych komfortowych warunkach dzięki kamerze która automatycznie dostosuje swoją wysokość do twarzy użytkownika. Płatności za zdjęcia można dokonać zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Kabina znajduje się przy głównym wejściu od strony parkingu zewnętrznego vis a vis Empiku.

Zaraz obok kabiny fotograficznej znajdziecie Państwo nowoczesny fotokiosk za pośrednictwem którego można na miejscu w kilka minut wydrukować swoje zdjęcia z pendriva czy innej pamięci przenośnej, bądź podłączając do urządzenia smartphone za pośrednictwem kabla, wi-fi bądź bluetooth. Za pośrednictwem dużego dotykowego ekranu można wybrać dowolne zdjęcia ze swojej galerii zdjęć. Przed wydrukiem można skorzystać z menu, które wyedytuje zdjęcia zgodnie z Państwa wyborem (kilka różnych opcji). Można stworzyć całoroczny czy miesięczny kalendarz ze swoimi zdjęciami bądź swój kolaż zdjęć. Do wyboru dwa formaty wydruku 10x15 i 20x30.

Zapraszamy do najnowocześniejszej kabiny fotograficznej oraz skorzystania z fotokiosku, a tym samym dołączenie do milionów osób w ponad 20 krajach w Europie i na Świecie, które korzystają na codzień z identycznych urządzeń.

mateusz.kutylowski@photo-me.com

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Telefon

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

Dotyczy niedziel handlowych.

fotobudka Photo-Me
fotobudka Photo-Me