Port Łódź Junior - sala zabaw

Tymczasowo zamknięte

Port Łódź Junior

Ingka Centres Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o czasowym zamknięciu pokoju zabaw dla dzieci - Portu Łódź Junior. Jest to środek zapobiegawczy, z uwagi na trwające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Dla Ingka, zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników jest największym priorytetem i będziemy kontynuować monitorowanie sytuacji, respektując rekomendacje od istotnych władz lokalnych i od Światowej Organizacji Zdrowia.

Czekamy na ponowne przywitanie rodzin z dziećmi w Port Łódź Junior, kiedy będzie możliwe zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego środowiska do zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

Krainą stworzoną z myślą o dzieciach w wieku 3 - 10 lat jest sala zabaw o powierzchni 400m2, w której pod opieką wykwalifikowanych animatorów dzieci mogą przenieść się do podwodnego świata pełnego atrakcji.

W sali zabaw czeka na nie przebieralnia, w której znajdą stroje księżniczek, strażaków, piratów, wróżek, czarodziejów i kowbojów, kuchnia, w której mogą bez obaw pobawić się w przygotowywanie potraw, kącik plastyczny, miejsce, gdzie z dostępnych elementów mogą zbudować tor dla samochodów, basen z piłeczkami oraz zabawki, kolorowanki, książki i całe mnóstwo maskotek.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 12:00-20:00

Sobota - Niedziela 10:00-20:00

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie