rainbow - biuro podróży

Rainbow

Firma Rainbow jest obecna na rynku biur podróży w Polsce od 1990 roku. Jesteśmy obecnie drugim największym i najprężniej działającym touroperatorem w kraju.
Konsekwentnie naszą ambicją jest, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów, gwarantujemy najwyższą jakość usług i satysfakcję z udanego wypoczynku. Nasz zespół to ludzie w pełni zaangażowani w to co robią i posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza praca jest jednocześnie pasją, dlatego sami odwiedzamy wszystkie kraje, które stanowią cel naszych wycieczek.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, a w 2010 roku przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Jesteśmy również jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne wycieczki po Europie, obu Amerykach, Afryce, Azji oraz Australii. Od blisko 30 lat spełniamy marzenia Polaków o podróżowaniu po najdalszych zakątkach świata i odkrywaniu najpiękniejszych miejsc, atrakcji turystycznych i zabytków.

Na naszej stronie internetowej r.pl prezentujemy najświeższą ofertę wycieczek – All Inclusive, Last Minute oraz wycieczek objazdowych.
Odwiedź nas w Porcie Łódź i zarezerwuj swoje wymarzone wakacje!

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00

Dotyczy niedziel handlowych.