Trafiony zakupiony!
Graj i pomagaj jednocześnie

Zgłoś się do turnieju gry w statki i wygraj bon na 3 000 zł do IKEA. Są dwie drogi – poprzez formularz zgłoszeniowy lub poprzez media społecznościowe. Macie na to czas do 13 czerwca – przedłużyliśmy zgłoszenia do końca tygodnia.
  
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – 👉KLIK 👈
Napisz nam o swojej drużynie i motywacji do udziału w konkursie

lub
 
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Zaskocz nas swoją kreatywnością i zgłoś się przez media społecznościowe. Wystarczy zagiąć trzy maszty:

Trafiony zakupiony - maszt 2

Do turnieju, który odbędzie się w dniach 17 – 19 czerwca, zaprosimy 32 zespoły – zobacz harmonogram rozgrywek.

Na zgłoszenia czekamy do 13 czerwca. Do wygrania karty podarunkowe na zakupy w IKEA:
I miejsce: 3 000 zł,
II miejsce: 2 000 zł,
III miejsce: 1 000 zł.
   
Poprowadź swoją flotę do zwycięstwa! Na każdą z drużyn biorących udział w turnieju czeka nagroda pocieszenia o wartości 50 zł od IKEA. Kogo szukamy? Mistrzów strategii, przewidujących ruchy przeciwnika i oddających celne strzały 😉 A tak na poważnie, wszystkich którzy lubią dobrą zabawę, chcą spędzić nietypowo czas z rodziną czy przyjaciółmi i jednocześnie lubią pomagać. Wasze zgłoszenie to nie tylko szansa na wygraną, ale też okazja do wsparcia Domu Samotnej Matki w Łodzi, do którego trafią meble wykorzystane w trakcie rozgrywek, a także pomoc finansowa. 

Honorową bitwę w naszym turnieju rozegra dobrze Wam już znany „portowy” pirat – Ola Radomska („Mam wątpliwość”). Nasza ambasadorka do wspólnej rozgrywki zaprosiła Michalinę Grzesiak – prowadzącą bloga „Krystyno nie denerwuj matki”. Dziewczyny będą walczyć o 3 000 zł na karcie podarunkowej do IKEA, które przekażemy dla Domu Samotnej Matki w Łodzi. Zobacz wydarzenie – bądź z nami online lub na miejscu w Atrium Portu Łódź.

Jak pomagamy?
Nasi zawodnicy nie będą grali przypadkowymi meblami, to meble wybrane po konsultacji z Domem Samotnej Matki w Łodzi, który z naszą pomocą odmieni wygląd dwóch pokoi spotkań do terapii indywidualnej i rodzinnej. Dodatkowo przekażemy po rozgrywce honorowej 3 000 zł na karcie podarunkowej do IKEA na bieżące potrzeby Domu Samotnej Matki. To nie wszystko – śledźcie nasze media społecznościowe, przygotowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję, w której będziecie mogli grać i pomagać jednocześnie. Szczegóły już 20 maja na FB Portu Łódź.
Regulamin konkursu
Komu pomagamy?
Dom Samotnej Matki w Łodzi mieści się przy ulicy Broniewskiego 1a. Zapewnia on całodobową opiekę matkom z dziećmi i kobietom w ciąży, pozostawionym bez jakiekolwiek pomocy ze strony najbliższych w okresie, w którym wymagają szczególnej troski, wsparcia i miłości. Dom Samotnej Matki wspiera kobiety w sytuacji kryzysowej związanej z bezdomnością, przemocą domową czy ubóstwem, udziela wsparcia psychologiczno-terapeutycznego, pomaga w usamodzielnieniu się oraz zapewnia bezpieczne i godne narodziny dla każdego dziecka.
Port Łódź - Trafiony Zakupiony foto 1
Port Łódź - Trafiony Zakupiony foto 2
Port Łódź - Trafiony Zakupiony foto 3
Port Łódź - Trafiony Zakupiony foto 4
Port Łódź - Trafiony Zakupiony foto 5