Moc ma dzięki Tobie, przekaż ją dalej!

Twoja szafa jest pełna historii. Ubrań, które towarzyszyły Ci w wielu istotnych dla Ciebie momentach. Podziel się nimi i przekaż kobiecie, która potrzebuje nie tylko sukienki, spodni czy bluzki, ale i wsparcia. To ubranie  będzie jak uścisk, który możesz jej dać, a Twoje słowa sprawią, że przekażesz coś więcej niż tylko rzecz.

"W tej bluzie zawsze czułam się bezpiecznie, gdziekolwiek byłam, czułam się u siebie. Życzę Ci abyś i Ty znalazła swój wymarzony dom."

Dołącz do naszej akcji:

1.

Znajdź ubranie w swojej szafie, któremu chcesz dać drugie życie.

2.

Napisz historię na metce. Wydrukuj lub odbierz gotową w sklepie. Możesz też stworzyć metkę samodzielnie – napisać na kartce.

3.

Powieś na specjalnym wieszaku znajdującym się w Butiku Pełnym Dobra w Porcie Łódź (obok sklepu C&A i Mohito).

Nie możesz do nas dotrzeć, a chcesz pomóc? Ubranie Pełne Mocy wyślij na adres: 
Butik Pełen Dobra, Port Łódź, ul. Pabianicka 245, 93-457 Łódź

Powiedz o akcji koleżance, mamie, siostrze.
Pokaż, że jesteś z nami i wrzuć na swoje media społecznościowe zdjęcie Twojego Ubrania Pełnego Mocy z #ubraniedajemoc

Wszystkie ubrania trafią do kobiet potrzebujących wsparcia – zadba o to Fundacja Huśtawka i Centrum Służby Rodzinie.

Magdalena Mikołajczyk

Akcję zainauguruje wyjątkowe spotkanie pełne kobiecej mocy, na które zaprosiliśmy Magdalenę Mikołajczyk, autorkę książki „Jestem dość”, twórczynię internetową znaną jako matko jedyna. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, dlaczego tak trudno nam uwierzyć w to, że jesteśmy wystarczające takie, jakie jesteśmy i co zrobić by patrzeć na siebie z czułością. Więcej o wydarzeniu tutaj.

Magdalena Mikołajczyk – twórczyni internetowa, artystka kabaretowa, autorka bloga matkojedyna.com, pisarka. W swoich social mediach promuje życie bez presji i hołduje idei, że bycie sobą jest w porządku. Matka dwóch córek, żona jednego męża, wnikliwa obserwatorka codzienności, która słowami potrafi wydobywać emocje. Z siebie i z innych.

Zobacz, co o naszej akcji pisze Magdalena

Akcja trwa przez cały marzec, a nawet dłużej, bo potrzeby nie skończą się z końcem miesiąca, temat będzie aktualny także w kwietniu, czerwcu czy sierpniu, a Butik jest czynny codziennie (oprócz niedzieli niehandlowych).