Wiosenna lekkość rzeczy
Skomponuj wiosenną szafę bez wyrzutów sumienia!

Świadome zakupy to słowo klucz, jeśli nie chcemy zapełnić naszych szaf ubraniami, które do nas nie pasują albo posłużą nam tylko przez jeden sezon. Dlatego warto robić przemyślane zakupy: wybierać te rzeczy, które pasują do ubrań, które już posiadamy, zwracać uwagę na jakość materiałów i stawiać na ponadczasowe  klasyki, które  zawsze są w modzie!

Zobacz propozycje naszych stylistów na ten sezon, którzy postawili na ponadczasową klasykę i połączyli ją z trendami wiosna-lato 2021 – sprawdź.

Trzy influencerki Sara Ferreira, Magda Kostyszyn oraz Ola Radomska opowiedziały nam o tym, jak ewoluowało ich spojrzenie na modę i styl na przestrzeni lat, na co polują w nadchodzącym wiosennym sezonie oraz że będąc świadomym konsumentem wcale nie trzeba rezygnować z przyjemności zakupów!

Ferreira
  

Miss Ferreira to blog o życiu spełnionej kobiety, matki trojga dzieci i szczęśliwej żony. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie tysięcy osób w Polsce. U Sary nie ma miejsca na półśrodki. Czytelniczki cenią ją przede wszystkim za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia na temat otaczającego świata. Dzięki temu ufają jej rekomendacjom. Bo poleca tylko to, co skradło jej serce. 

Kostyszyn
  

Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa, od ponad 10 lat związana z blogosferą i branżą PR. Prowadzi blog magdalenakostyszyn.pl oraz profil Chujowa Pani Domu. Kocha literaturę piękną, podróże po Szwecji, a w wolnych chwilach pisze i wykleja kolaże.


      

Radomska
  

Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie.
   

Zobacz, jak najlepiej przechowywać ubrania i dodatki